Connect with us

Wavemag

Královna techna Monika Kruse přijíždí do ROXY

PARTY NEWS

Královna techna Monika Kruse přijíždí do ROXY

Královna techna Monika Kruse přijíždí do ROXY

Okouzlující techno diva, majitelka labelu Terminal M a jedna z nejuznávanějších osobností elektronické hudby Monika Kruse se vrací do Prahy.
 
Za více než 25 let na scéně dokázala Monika téměř vše, od pořádání undergroundových parties v protiatomových krytech na začátku 90-tých let, přes Berghain, ovládnutí 1,5 miliónového publika na Love Parade až po pozici headlinera festivalů Awakenings, Sonus nebo Time Warp. Techno královna přijímá audience, přijďte si pro ni!
 
Předprodej začíná 18. řijna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24hodin. Poté klasicky online na webu nebo Gooutu.
 
Mončina kariéra jako by kopírovala úspěšné čtvrtstoletí techna v Německu. Pořádání rave parties v opuštěných mnichovských bunkrech z druhé světové vystřídaly klubové rezidentury v ikonickém Ultrashall s DJem Hellem, frankfurtském Omen se Svenem Väthem až po Berlínský Berghain a Panorama Bar, kde hrává dodnes. Její kudrnatá hříva ovládá pravidelně i největší techno eventy světa jako Time Warp nebo Awakenings. Moničin hudební rozhled je velmi unikátní. Techno v kombinaci se současnými subžánry house music, opepřené o vlivy hip hopu a funku zní fantasticky. Ať na velkém festivalu nebo v klubu, Monika Kruse vládne s přehledem svému techno království. Přijďte se poklonit už 23. listopadu do ROXY.

More in PARTY NEWS

To Top