Connect with us

Wavemag

KSHMR vystúpi už v auguste u susedov v Čechách

PARTY NEWS

KSHMR vystúpi už v auguste u susedov v Čechách

KSHMR vystúpi už v auguste u susedov v Čechách

Už 17. augusta sa uskutoční parádna party s 20. najlepším DJom sveta KSHMR neďaleko hraníc. V spolupráci s Camp Josef Agency vám prinášame súťaž o lístky!

KSHMR – Open Air
17. augusta – piatok
Camp Josef – Dubňany
DJs: KSHMR, Matamar, Manene, TiGi, Mekki Martin, Bon Finix, Lukas Innemann, Marnik
Vstupenky nájdete TU
Udalosť na Facebooku

Je to tak, dámy a páni. Po dlhom čakaní sme vypočuli vaše prosby a do Českej republiky vám privážame jedného z najlepších producentov a DJov na svete – KSHMR!

Kalifornský DJ a producent, ktorý pôvodne začínal v hiphopovom duu The Cataracs, odštartoval svoju sólovú kariéru v roku 2014 a jeho hviezda letela raketovo nahor. Hneď v prvom roku vydal niekoľko úspešných singlov a počas svojej kariéry spolupracoval s menami ako Firebeatz, R3hab, Tiësto, Hardwell, Carnage, Timmy Trumpet či DallasK. Jeho vôbec prvý sólový singel vyšiel na svetoznámom labele Spinnin’ Records, kam sa dostanú iba tí najlepší.
Jeho úspech ocenili aj fanúšikovia, a to keď ho do ankety DJ Mag, ktorá vyhlasuje každoročne najpopulárnejšieho DJa na svete, umiestnili na 23. pozíciu. Hneď nasledujúci rok sa posunul na 20. priečku, kde zotrval aj minulý rok.
Počas niekoľkých rokov nechýbal na hlavných stagoch najväčších svetových festivalov ako napríklad Tomorrowland, Ultra Music fetival, EDC či Balaton Sound. Kombinácia prepracovaných videoklipov, melodickej hudby a skvelej show, robí z Kašmíra jednu z najväčších hviezd aktuálneho hudobného neba a my sme radi, že vám ho môžeme predstaviť práve u nás.
Akcia prebehne formou open airu v piatok 17. augusta v Kempu Josef v Dubňanoch. V unikátne koncipovanom areálu pre vás bude pripravený stage obrovských rozmerov, ktorý bude spĺňať tie najprísnejšie pravidlá pre vystúpenia umelca svetových kvalít. Akciu organizuje rovnomenná agentúra, ktorá stojí aj za vypredanou party s Timmym Trumpetom v brnianskom Boby Centre.
Okrem KSHMR sa na pódiu predstaví aj talianske duo Marnik, ktoré okrem spolupráce s headlinerom má na konte tracky aj s Don Diablo či Steve Aoki. Tešiť sa môžete aj na masívny support z radov najlepších českých DJs. Na pódiu sa vám predstavia Matamar, Manene, TiGi, Mekki Martin, Bon Finix a Lukas Innemann.

SÚŤAŽ o 3 x 2 lístky:
Ako sa volá agentúra, ktorá stojí za úspešnými akciami v Dubňanoch?
CJA
DJA
CDA

Správne odpovede posielajte na veronika@wavemag.eu do pondelka 13.8.2018 12:00 hod.

More in PARTY NEWS

To Top