Spoj sa s nami

Wavemag

KÚSOK SLNEČNEJ IBIZY UŽ TENTO VÍKEND NA LET IT SNOW 2018 v JASNEJ!

PARTY NEWS

KÚSOK SLNEČNEJ IBIZY UŽ TENTO VÍKEND NA LET IT SNOW 2018 v JASNEJ!

KÚSOK SLNEČNEJ IBIZY UŽ TENTO VÍKEND NA LET IT SNOW 2018 v JASNEJ!

Projekt “Let It Snow” je spojenie kvalitného zimného jazdenia so zážitom z kvalitnej, dvojdňovej párty pod taktovkou festivalov III Trident & Let It Roll Slovakia.

Jasná – Nízké Tatry je najväčším zimným strediskom v rámci celého Slovenska (i Česka), ktoré ponúka návštevníkom tie najkvalitnejšie služby a hlavne 36 km dokonale upravených zjazdoviek na severných a južných svahoch Chopka.

Od 19.-21. januára sa odohrá už siedmy ročník jedinečnej akcie Let It Snow, ktorá prináša priamo do zimného strediska Jasná zástup svetových DJov z house & drum and bass music v klube Happy End, ktorý je bezpochyby jedným z najlepšie vybavených párty priestorov na Slovensku. Viac info na: www.happy-end.sk

V piatok 19.1. ovládne Happy End – HOUSE music, kde prijal pozvanie jeden zo zástupcov tohto soundu zo slnečnej Ibizy – DJ PRYMATE, ktorý je rezident jednoho z najvýraznejších klubov na tomto krásnom ostrove – Ushuaia.

Prymate je výborný DJ a producent, ktorý sa venuje DJingu od roku 1996, o čom svedčí aj jeho vyzrelý sound a mnohoročné skúsenosti. Od roku 1998 do 2007 bol rezidentom legendárneho clubu PACHA a intenzivne spolupracoval na kompiláciach pre PACHA RECORDS COMPILATIONS. Behom rokov zdokonaloval jeho hudobný štýl a stále sa posúval ďalej, vydává svôj prvý release na Podenco recordings, spolupracuje s PACHA – MOSCOW, kde uskutočnil tour po 12 miestach v Rusku, kde sa stal ich oficiálnym medzinárodným DJom. V roku 2009 sa stal rezidentom clubu USHUAIA BEACH HOTEL, kde mal možnosť si zahrať po boku takých mien ako Luciano, Reboot, Richie Hawtin, Svent Vath apod, a taktiež mal možnosť spolupracovať na “Ushuaia Ibiza the Album”. Výsledkom jeho dlhoročnej práce pre Ushuaia Beach Hotel je možnosť rozvíjať každý rok nové projekty, ktoré mu zabezpečujú miesto jedného z lídrov hudobnej scény na Ibize. Navnaď sa jeho setom z IBIZA GLOBAL RADIO na následujúcom odkaze.

Sekundovať mu bude slovenský DJ a producent BOLLO, ktorý svoju rezidenturu presunul taktiež na španielský ostrov Ibiza. Skúsený DJ, ktorý začal svoju kariéru už v polovici 90. rokov je považovaný za špičku housovej scény na Slovensku, a svojou tvrdou prácou si vydobyl rešpekt aj v zahraničí.

Svoje miesto na tejto noci bude mať aj surovejší štýl – techno, ktorým zástupcom není nikto iný ako známý slovenský DJ a producent DRAHOSH.

Na line-upe nemôže chýbať aj ženské zastúpenie. Za mixom sa predstaví TAMIRA, ktorá je v súčasnej dobe jedna z najžiadanejších osobností DJingu na Slovensku.

Celú tuto parádu doplní aj domáca legenda JT Big, ďalšia žena za mixom Sofi F, Gombo alebo skvelí Second Element.

Už od 12:00h bude priamo pod zjazdovkou Biela Púť prebiehať zahrievacia party v novom CRISTAL BARe, kde nás naladí na tu správnu vlnu Gombo, Bollo, Prymate, Sofi F, Pixie, Beaty, JT Big a Tamira.

Sobota bude klasicky venována drum and bassu kde vystúpia opäť top reprezentanti sk/cz scény v čele s anglickým headlinerom THE PROTOTYPES, ktorí su považovaný za strop vo svojom obore.

Let It Snow ponúka šancu aj začinajúcim DJom. Team LiS vyberá 2 DJov (House & DnB), ktorí otvoria program na príslušných stageoch počas jednotlivých dní. Prihlasovací formulár TU.

Vidíme sa v Jasnej, kde nás čakajú 2 dni plné hudby, tanca, zábavy a samozrejme kvalitnej lyžovačky!

VSTUPENKY V PREDAJI

 

Viac na PARTY NEWS

Hore