Connect with us

Wavemag

Legendárna skladba od Karola Duchoňa má nový remix

Music news

Legendárna skladba od Karola Duchoňa má nový remix

Legendárna skladba od Karola Duchoňa má nový remix

Karol Duchoň má veľa známych hitov a medzi tie najznámejšie určite patrí aj skladba “Mám ťa rád”. Hudbu od dvojice Benjamin David Findon a Leslie Sebastian Charles (aka. Billy Ocean) otextoval Zoro Laurinc a výsledok je táto legendárna a ikonická skladba.

Teraz vychádza táto skladba v novom remixe s deep housovým soundom, o ktorý sa postarali dvaja ľudia známy zo slovenskej scény elektronickej taňečnej hudby. Produkčne sa pod tento remix podpísali známy DJ Antena, ktorý je „otcom“ tejto remixérskej myšlienky a spolu s ním aj zakladateľ značky Leporelo, moderátor a tvorca relácie Leporelo_FM v Rádiu_FM, tiež známy DJ a hudobný producent Milos, ktorý už predtým remixoval skladby niektorých slovenkých tvorcov ako Laco Lučenič, rapper Vec alebo projekt Foolk. Ten obidve verzie aj naaranžoval, zmixoval a urobil im vo svojom bratislavskom The Losh Studiu aj mastering.

Remix vychádza v dvoch verziách vo vydavateľstve Leporelo ako prvý  zo špeciálnej edície remixov. Remix skladby „Mám Ťa Rád“ vyšiel presne na vianoce, teda 24. Decembra 2021 exkluzívne na stránke Bandcamp vydavateľstva Leporelo a 14. Januára 2022 bude dostupný na všetkých online platformách, streamovacích platformách, online shopoch a sociálnych médiách.

Leporelo BANDCAMP link: https://bit.ly/3Fp85GY

 

Leporelo
www.facebook.com/leporelolabel
www.instagram.com/leporelolabel
www.twitter.com/leporelolabel
http://leporelo.bandcamp.com

Milos
www.facebook.com/milosthelosh
www.instagram.com/milothelosh
www.twitter.com/milosthelosh
www.theloshstudio.com

Antena
www.instagram.com/antenadj

More in Music news

To Top