Connect with us

Wavemag

Legendární Deadmau5 z Kanady bude mít v ČR festivalovou premiéru! V létě míří na Beats for Love!

PARTY NEWS

Legendární Deadmau5 z Kanady bude mít v ČR festivalovou premiéru! V létě míří na Beats for Love!

Legendární Deadmau5 z Kanady bude mít v ČR festivalovou premiéru! V létě míří na Beats for Love!

Festival Beats for Love přidává další obří jméno do svého line upu pro ročník 2023! Do České Republiky míří po dlouhých 14 letech kanadský umělec Joel Zimmerman, kterého ale všichni fanoušci taneční hudby znají pod jeho pseudonymem Deadmau5. Zařazuje se tak vedle již oznámených hvězd jako Hardwell či Tiësto a tak ostravský svátek elektronické taneční hudby potvrzuje své sliby o nejsilnější sestavě za svou historii!

“O Deadmau5e už se snažíme několik let, což je u těchto jmen vcelku normální, a jsme nadšeni, že se to letos podařilo. Dovést do Ostravy jméno jeho kalibru a navíc v premiéře na českém festivalu, se nepodaří každý den,” potvrzuje ředitel festivalu Kamil Rudolf, o jak velkou senzaci jde! Deadmau5 je kanadský DJ, producent a hudebník, který se od roku 2008 pravidelně umisťuje v DJ Mag Top 100 DJs a za rok 2022 mu patří 65 pozice. Má na svědomí legendární tracky ‚I Remember‘, ‚Raise Your Weapon‘, ‚Ghost N Stuff‘ nebo z těch novějších ‚Monophobia‘. Jeden z největších elektronických umělců míří do ČR po dlouhých 14 letech a čeká ho u nás festivalová premiéra. Kromě jiného má i nový společný projekt Kx5 společně s další hvězdou Kaskade.

Ostravský festival ale za poslední měsíc zveřejnil mnoho dalších jmen a na začátku července tak do Dolních Vítkovic zavítá anglický DJ a producent James Hype, který patří mezi největší house jména současnosti nebo první a prozatím jediný držitel ceny Grammy z Kazachstánu Imanbek, jehož skladby patří aktuálně k nejhranějším věcem na rádiích po celém světě či na platformě Spotify. Oba pak vystoupí na hlavním festivalovém pódiu. Na stejném pódiu letos vystoupí i drum and bassová star Wilkinson. “Rozhodli jsme se jej pozvat i letos, protože jeho loňské vystoupení bylo fenomenální a ohlasy fanoušků jsme v tomto případě rozhodně museli vzít v potaz,” komentuje toto jméno Rudolf.

Hvězdy ale míří i na další festivalová pódia! Například na Techno stage vystoupí zásadní jména elektronické scény nejen z historického, ale i současného pohledu, protože dorazí velikáni Luke Slater a Perc z Velké Británie nebo Oscar Mulero ze Španělska. Future stage pak ovládnou nizozemští Tinclicker, kteří patří mezi hlavní jména vydavatelství Anjunadeep nebo jejich krajan Zonderling. To ale u této stage není vše, protože letos vystoupí i trancové duo z Německa Cosmic Gate, jež se v rámci svého stylu řadí mezi nejlepší jména na celém světě! “Jsme opravdu rádi, že se nám velká jména daří domlouvat nejen na Love stage, ale i na žánrové stage festivalu, které určitě chceme mít kvalitní a jejich kvalitu i dále posouvat dopředu. Festival je díky tomu skvěle vyvážený a všichni si na něm můžou najít to co zrovna vyhovuje jim,” vysvětluje festivalovou strategii programový ředitel Jiří Ramík.

Nová jména pak byla oznámena i pro Harder styles stage, Breakbeat stage a Drum & Bass stage. BillX z Francie vystoupí na prvně jmenované a fanoušci se tak konečně dočkají, protože loni bohužel nemohl dorazit kvůli stávkám na letištích ve Francii. Druhé zmíněné pódium uvitá Lady Waks, která se na festival vrací po 6 letech. Zásadní Drum & Bassová stage pak přivítá aktuálně nejlepšího D&B DJe planety A.M.C z Velké Británie, jeho krajany The Prototypes a novozélandské duo State of Mind. “Drum & Bassová stage bude mít letos největší počet zahraničních hvězd za svou historii a fanoušci zlomených beatů se tak mají rozhodně na co těšit,” prozrazuje ředitel marketingu Matyáš Ožana.

Aktuálně pořadatelé Beats for Love prodávají standardní celofestivalové vstupenky, celofestivalové VIP vstupenky, vstupenky do Love campu i Love village a také parkování jak u festivalu, tak u jednotlivých kempů. Zároveň jsou v prodeji jednodenní vstupenky a to jak standardní, tak jednodenní VIP vstupenky. Kompletní informace a všechny novinky mohou fanoušci sledovat na webu www.b4l.cz či festivalových profilech jak na Facebooku, tak na Instagramu či TikToku.

Výčet aktuálně oznámených jmen: Deadmau5 / Hardwell / Tiësto / Blasterjaxx / Imanbek / James Hype / Angerfist / Apashe Live / Cosmic Gate / Da Tweekaz / Dirtyphonics Elevated / Eats Everything / Luke Slater / Mark Knight / Netsky / Oscar Mulero / Sigma DJ set / Sub Focus DJ set & ID / Tinlicker / Wilkinson DJ set / A.M.C / Agressor Bunx / Andromedik / Audio / Bexxie / Billx / Cosmic Pirate / Fade Black / Fleck / Gary Beck / Grafix / Ilan Bluestone / Jody Wisternoff / Juliet Fox / Killer Hertz / Klaudia Gawlas / Koven / Lady Waks / Lovra / Maddix / Mat.Joe / Mc Spyda / Mefjus / Metrik / Perc / Ragga Twins / Siege / State of Mind / The Prototypes / The Upbeats / Tomawok / Top Cat / Trei / Victor Ruiz / Yudhisthira / Zonderling

Zdroj: TS

 

 

More in PARTY NEWS

To Top