Connect with us

Wavemag

Legendární nizozemský projekt Noisia se poprvé představí v pražském klubu Storm

PARTY NEWS

Legendární nizozemský projekt Noisia se poprvé představí v pražském klubu Storm

Legendární nizozemský projekt Noisia se poprvé představí v pražském klubu Storm

Je jen málo jmen, které rezonují v rámci elektronické taneční hudby tak jako nizozemský projekt NOISIA. Toto trio pánů funguje již od roku 2003 a za 15 let na scéně opakovaně překvapuje kritiku i veřejnost svojí schopností udávat trendy na (nejen) Drum and Bassové scéně. S jejich DJ sety vystupují po klubech, festivalech i halových akcích doslova po celém světě. Ve Stormu určitě předvedou to nejlepší ze současného DnB soundu!

Noisia je projekt ve veřejnosti známý převážně jejich nekompromisní tvorbou v rámci Drum and Bassu, jejich tvorba ale obsáhne i řadu dalších subžánrů elektronické taneční hudby. Na svém kontě mají dvě dlouhohrající alba „Split The Atom“ (2010) a „Outer Edges“ (2016). Obě tato alba byla přijata s velkým nadšením a dodnes patří mezi nejoblíbenější u velké části fanoušků elektronické hudby. Kromě těch dvou LP mají na svém kontě i celou řadu Epček a singlů. Ať už se jedná o nestárnoucí klasiku „Stigma“, 7-trackové EP „Purpose“ nebo o „Dead Limit EP“, na kterém spolupracovali s novozélandskými The Upbeats, je zjevné, že Noisia s každým releasem posouvá hranice zvuku.

Nelze ale opomenout ani experimentální projekty, na kterých se Noisia podílela. Zmíníme kolaboraci s britskou rapovou formací Foreign Beggars, která vyústila v album „I Am Legion“, které se dá popsat jako kombinace dubstepu a grime. Dalším takovým alternativním projektem je soundtrack k videohře Devil May Cry z roku 2013. Kromě produkční činnosti se pánové z Noisie věnují i vydavatelské činnosti – vlastní celkem tři labely (Vision, Invisible, Division) Z této rovnice jednoznačně vychází, že není moc věhlasnějších projektů, které by bylo možné vidět v pražských hudebních klubech. Čeká nás zajisté DJ set plný nejnovějšího Drum and Bassu a spousty nevydaného materiálu. Poslední vstupenky můžete zakoupit v předprodeji.  Více info najdete v oficiální události.

PROGRAM

NOISIA /NL/

SUPPORT DJs
Suki (Let It Roll)
Akira (Let It Roll, Deadly Viperz)
Bifidus Aktif (Let It Roll)
N:Force (Let It Roll, NWND)
Mustaffa & Sheriff (Let It Roll, NWND)
Dexide (NWND, X-Massacre)
Voidsec & Tower (Mindicted)

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top