Connect with us

Wavemag

Leporelo oslávi 20 rokov svojich akcií aj s Barborou a Kevi Anavi

PARTY NEWS

Leporelo oslávi 20 rokov svojich akcií aj s Barborou a Kevi Anavi

Leporelo oslávi 20 rokov svojich akcií aj s Barborou a Kevi Anavi

Oslavu 20-tich rokov od prvej akcie Leporelo sme už ohlásili a ohlásili sme aj to, že na nej zahrajú všetci tí, ktorí na nej zahrali aj 21. septbembra 2001 v U.Clube. Oslava to bude náročná a prídu aj posily. Dámy DJky, ktoré rozhodne majú svoje miesto nielen na lokálnej hudobnej scéne.

Z Prahy k nám dorazí milovníčka rôznorodého techna a organizátorka eventov TetrisBarbora. Okrem vlastných eventov je aj rezidentkou klubu Fuchs2 a hrala s takými menami ako Vril, Voiski alebo napríklad aj Charlotte de Witte.

Hosť číslo dva je zo Slovenska, ale s obrovským záberom do sveta. Jej meno bolo v čase jej začiatkoch Miss Ivek, bola chvíľu aj členkou Leporelo crew a dnes ju poznáte ako Kevi Anavi. Jej sety odzneli snáď všade v Európe a jej vlastná hudba sa dostala ešte ďalej. Dosiahla to až na legendárny label KMS Reocrds z Detroitu, ktorý založil jeden z techno pionierov Kevin Saunderson. Jej hudba sa dostala aj na značky ako Innocent Music, Whoyostro, Amam a svoju hudbu vydávala aj na značke Leporelo.

https://leporelo.bandcamp.com/album/could-not-stop-it-ep

 

Line-up máme kompletný, bude to husté a 22. októbra sa všetci vidíme na bratislavskom Sundecku. Oslavujeme 20 rokov zrejme jednej z najstarších klubových akcií u nás, tak si to nenechajte ujsť! Na Sundecku, ktorý je pripravený v plnom komforte na jesenno-zimnú prevádzku si hudbu môžete užiť pri kvalitnom zvuku VOID a s najúžasnejším výhľadom na nočnú Bratislavu.

Tešíme sa na vás!

Leporelo – 20 ROKOV
piatok 22/10/2021

Sundeck, Bratislava

Live: DNC
DJs: Barbora (Tetris/CZ), Kevi Anavi, Milos, Skank, Baltazar, Pussy Kontrol, Bruyant

FB EVENT

More in PARTY NEWS

To Top