Connect with us

Wavemag

Levity prináša 26.12. do Bratislavy hviezdne ukrajinské DJ duo ARTBAT!

PARTY NEWS

Levity prináša 26.12. do Bratislavy hviezdne ukrajinské DJ duo ARTBAT!

Levity prináša 26.12. do Bratislavy hviezdne ukrajinské DJ duo ARTBAT!

Držiteľov ocenenia Ibiza DJ Awards 2019 “Breakthrought Artist Of The Year”

Možnosti kvalitného clubbingu v Bratislave sa pomaly zužujú, kluby s históriou zatvárajú a to čo je vo svete bežným štandardom je u nás zatiaľ len želaním ľudí, ktorí musia kvôli kvalitnej zábave cestovať do zahraničia. Našťastie sa na Slovensku ale nájdu aj parties, pre ktoré sú maximálnou prioritou kvalitná hudba a nekompromisný sound system.

Jednou z takýchto parties je Levity, ktorá na Slovensko pravidelne prináša kvalitných DJs a producentov z celého sveta. Na party, ktorá sa uskutoční 26.12. v bratislavskom Edison Parku sa predstaví ich doposiaľ najväčší booking, aký sa im podarilo zrealizovať, svetový fenomén roku 2019 ARTBAT a všetko nasvedčuje tomu, že to bude jedno z najlepších elektronických tanečných podujatí tohto roku.

ARTBAT

ARTBAT je ukrajinské dídžejské a producentské duo, ktoré tvoria Artur a Batish z Kyjeva. Ich sound je jedinečný a nadčasový, ich skladby ako “Uplift”, “Tabu”, “Planeta”, “Papillon”, “Atlas”, “Upperground” či  “Return to Oz” sa dlhodobo umiestňujú na vrchných priečkach BEATPORT TOP 100 a pasujú ARTBAT do pozície jedného z najpredávanejších interpretov na svete.

Release “Planeta” sa stal dokonca najpredávanejším EP v histórii svetoznámeho labelu Diynamic Music. Ich nepochybne najznámejším počinom je remix skladby “Return to Uz” od Monolinka.

Po rokoch tvrdej práce a kvalitnej produkcie si ARTBAT našli cestu na najznámejšie svetové fóra a festivaly ako DC10 Ibiza, Awakenings, CRSSD Festival, UNTOLD či Tomorrowland. V roku 2019 vystúpili prakticky na každom zásadnom evente na svete a ak nie všetky tak takmer všetky mali vypredané.

Ich DJ set z Rio de Janeiro má na Youtube kanáli Cercle viac ako 5 miliónov prehratí.

Art Inside, Bizzare, Peter Makto, SJ Yellow

Spolu s ARTBAT prijal naše pozvanie skvelý producent a DJ z Budapešti, Peter Makto, ktorého ste mohli tento rok počuť napríklad aj na Grape Festivale. Peter patrí medzi najvýraznejšie postavy maďarskej tanečnej scény a je zakladateľom vydavateľstva True Sounds. Zvyšný line-up doplnia členovia labelu LEVITY, zakladatelia a rezidenti Art Inside, Bizzare a talentovaná DJka SJ Yellow, ktorí vás presvedčia o tom, že aj doma na Slovensku máme DJs, ktorí sa vyrovnajú aj veľkým zahraničným menám. Začiatok party je o 21:00 odporúčame vám prísť čím skôr, bude to stáť naozaj za to.

Ozvučenie FUNKTION-ONE

Srdcom každej kvalitnej tanečnej party je špičkový sound system, práve preto sme zvolili londýnsku značku FUNKTION-ONE, ktorú dlhé roky preferovali legendárne kluby ako Berghain a Space Ibiza. Na inštaláciu tejto techniky sme oslovili najväčšiu firmu z Prahy, Force Production. Tešiť sa tak môžete na naozaj výnimočný hudobný zážitok.

Vstupenky a rezervácie VIP stolov.

Lístky sú dostupné na stránke www.tootoot.fm

1. a 2. vlna lístkov je vypredaná. Aktuálne ceny vstupeniek sú Classic 22€ / VIP 35€.

VIP lístok zahŕňa vstup na balkóny s výhľadom na DJ, samostatné toalety a bary a stand-up stolíky.

Rezervácia extra VIP stolov a SKYBOX-u je za poplatok, ktorý zahŕňa bottle service podľa výberu. Viac informácií na tel.č. +421911113020

FACEBOOK EVENT

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top