Connect with us

Wavemag

Lewis Fautzi a Black Lotus odohrajú svoje sety v Bratislavskom MMC už 3.3.2023

PARTY NEWS

Lewis Fautzi a Black Lotus odohrajú svoje sety v Bratislavskom MMC už 3.3.2023

Lewis Fautzi a Black Lotus odohrajú svoje sety v Bratislavskom MMC už 3.3.2023

Prvý marcový piatok bude bratislavský Majestic Music Club (MMC) hostiť hneď dve svetové mená, a to portugalskú techno legendu Lewisa Fautziho a mladú krv, rodenú berlínčanku Black Lotus

Na druhé vydanie eventu STROBE prijal pozvanie Lewis Fautzi, ktorý žije a dýcha technom. Svoj kozmický vzostup na globálnej techno scéne odštartoval radom releasov na techno labeli Slam’s imprint Soma Quality v roku 2013. Jeho prvým vydaním na tomto labeli bolo silné EP „Turn“, po ktorom nasledovalo trippy „Binary“, ktorý remixoval Oscar Mulero. Jeho reputácia rástla s každým vydaním a podpora od legendárneho Jeffa Millsa na seba nenechala dlho čakať. Fautzi má aktuálne na konte viac ako desať nových EP v popredných vydavateľstvách vrátane Pole Group, Bpitch Berlin, Warm Up Recordings, Soma a Figure.

Mimo štúdia a Fautzi dokazuje, že patrí medzi špičku aj ako DJ na stagoch ako Tresor, Gare, Lux Frágil a samozrejme Berghain. Sme zvedaví, ako sa predstaví slovenskému publiku na marcovom Storbe v MMC.

Sekundovať mu bude Black Lotus, nefalšovaná berlínčanka, narodená a vychovaná pod stroboskopmi. Vo svojom berlínskom štúdiu zdokonaľuje svoje umenie v spracovaní signálu a komponovaní. Vďaka precízne vrstvenej zvukovej ceste a neúnavnej energii je vynikajúcou producentkou vychvaľovanou medzi producentskými kolegami i djmi. Jej platne vydávajú vydavateľstvá ako Flash, LVMINAL, Illegal Alien

Disponuje mimoriadnou zbierkou nahrávok a je dobre známa ako excentrická selektorka, ktorá udáva trendy. Jej DJ sety sú zmesou atmosféry a rytmu, siahajúca od klasiky po moderné techno a ešte ďalej. Na stage prináša svoj berlínsky podpis, ktorý HARDWAX nazýva  “highly effective, driving and direct”. Nespočetné množstvo raverov po celom svete nasleduje tento čierny kvet. My budeme 3.3. pri tom a ako sama hovorí, čaká nás čisté berlínske hand made techno!

Okrem zahraničných hostí sa za mix postaví aj slovenská legenda Loktibrada, rezidentný dj eventov Palica von z vreca, ktoré odštartovali éru techna pod Bratislavským hradom. Warm up a zatvárací set si medzi sebou rozdelia Leia Drex a Hasky.

Podujatie bude pokračovať v klube Radosť v centre mesta, kde nás čaká nemenej zaujímavý AFTER PARTY LINE UP s headlinerom djom Tokym.

 

Datum: 3.3.2023

Miesto: MMC, Karpatská 2, Bratislava

Čas MMC: 21:00 – 04:00 / Čas Radosť: 04:00 – 08:30

Line Up MMC: Leia Drex, Loktibrada, Black Lotus, Lewis Fautzi, Hasky

Line up Radost: Mario B, Toky, Majsko

Vstupenky

Podujatie TU

 

*After party v klube Radost je prístupná len účastníkom podujatie Strobe v MMC. Kapacita klubu Radost je obmedzená.

Zdroj: Strobe

More in PARTY NEWS

To Top