Connect with us

Wavemag

Magnetic Festival budúci rok ovládne Bratislavu!

PARTY NEWS

Magnetic Festival budúci rok ovládne Bratislavu!

Magnetic Festival budúci rok ovládne Bratislavu!

Jeden z najznámejších českých festivalov mieri na Slovensko. Vyplýva to z čerstvo oznámenej facebookovej udalosti – Magnetic Festival 2020 – Bratislava [SK] s dátumom 26. septembra 2020.

Magnetic Festival sa koná v Prahe dvakrát ročne (máj a december) od roku 2012. Tradične sa na ňom predstavovali špičkové mená mainstream EDM scény. Medzi najžiarivejšie hviezdy, ktoré na Magneticu za niekoľkoročnú históriu vystúpili patria Avicii, Axwell & Ingrosso, Hardwell, Afrojack, Martin Garrix, Steve Aoki, Nervo či dvojica Dimitri Vegas & Like Mike.

Magnetic Festival však na jeseň tohto roka prekvapil a zároveň potešil fanúšikov, ktorí dlhodobo volali po okrajovejších žánroch na tomto festivale. Koncept najväčšieho dočasného luxusného klubu na decembrovej edícii predstaví po prvý raz aj tzv. BLUE stage. Na tomto stagi si na svoje prišli predovšetkým milovníci nemainstreamových žánrov. Vystúpili tu:  Amelie Lens, Camelphat, Marika Rossa či Sam Paganini.

Je to po prvý raz, čo Magnetic Festival vycestuje za hranice Českej republiky a my sa veľmi tešíme, čo prinesie do bratislavskej Incheby. Píšte si dátum 26. septembra 2020.

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top