Connect with us

Wavemag

Magnetic Festival stavil na vzrastajúcu popularitu techna

PARTY NEWS

Magnetic Festival stavil na vzrastajúcu popularitu techna

Magnetic Festival stavil na vzrastajúcu popularitu techna

Magnetic Festival sa koná v Prahe dvakrát ročne (máj a december) od roku 2012. Tradične sa na ňom predstavovali špičkové mená mainstream EDM scény. Medzi najžiarivejšie hviezdy, ktoré na Magneticu za niekoľkoročnú históriu vystúpili patria Avicii, Axwell & Ingrosso, Hardwell, Afrojack, Martin Garrix, Steve Aoki, Nervo či dvojica Dimitri Vegas & Like Mike.

Magnetic Festival však na jeseň tohto roka prekvapil a zároveň potešil fanúšikov, ktorí dlhodobo volali po okrajovejších žánroch na tomto festivale. Koncept najväčšieho dočasného luxusného klubu na decembrovej edícii predstaví po prvý raz aj tzv. BLUE stage. Na tomto stagi si na svoje prídu predovšetkým milovníci nemainstreamových žánrov, na ktorých čakajú Amelie Lens, Camelphat, Marika Rossa či Sam Paganini.

 

 

Samozrejmosťou je aj pekne nabitý mainstream EDM stage, ktorého headlinerom je Don Diablo. Popri ňom vystúpia aj Quintino, Juicy M, Holy Goof, Jewelz & Sparks či Darren Styles. Poznačte si teda do party kalendárikov piatok 13.12.2019 a kupujte vstupenky, kým sú.

Vstupenky aktuálne kúpite od 44 eur na stránkach www.magneticfestival.com či v českej sieti Ticketmaster.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top