Connect with us

Wavemag

Martin Cehelský oslavuje 5 rokov Monday Housin‘ veľkými zmenami!

Music news

Martin Cehelský oslavuje 5 rokov Monday Housin‘ veľkými zmenami!

Martin Cehelský oslavuje 5 rokov Monday Housin‘ veľkými zmenami!

Už 5 rokov nám Martin Cehelský pravidelne prináša vďaka jeho relácii Monday Housin‘ aktuálnu elektronickú hudbu. Počas týchto piatich rokov prešla táto relácia viacerými zmenami, ale vyzerá to tak, že rok 2019 bude pre ňu obzvlášť výnimočný. Už na začiatku roka sme boli svedkami dvoch radikálnych zmien, kedy Monday Housin‘ začal namiesto raz za dva týždne, vychádzať každý týždeň v pondelok a to rovno v angličtine. Tento týždeň pribudla ďalšia, vizuálna, ktorou Monday Housin získal novší, modernejší look.

Oslovili sme teda samotného tvorcu Monday Housin‘ Martina Cehelskeho, aby nám prezradil, čo sa skrýva za týmito zmenami. „Housiňáš som sa stále snažil držať na vysokej konkurencie schopnej úrovni, čo je samozrejme každým rokom čoraz ťažšie. Moja vízia vždy bola prinášať aktuálnu hudbu, jednoducho a prístupne, v slovenskej relácii, ktorá by sa nestratila ani vo svete. Čo sa mi dúfam aj podarilo. V zahraničí je bežné, že vydavateľstvá a DJi prezentujú svoj sound na týždennej báze a preto som si povedal, že keď to dokážu oni, dokážem to aj ja. Musím sa ale priznať, že som si na seba týmto uplietol vlastný bič, ale ako sa vraví… pod tlakom vzniká diamant :).“

Prezradil, že mal spočiatku aj obavy. „Trochu som sa obával toho, ako fanúšikovia Housinu príjmu angličtinu, ale ich reakcia a nadšenie ma naozaj milo prekvapila. Na celkovom “novom šate” mi chýbalo ešte niečo a tak sme sa rozhodli, že prídeme s novým vizuálom, s ktorým mi pomáha Adam Vachulík, za čo sa mu chcem veľmi poďakovať! Verím, že sa takto Monday Housin stane atraktívnejším a že sa ľuďom bude naďalej páčiť. K mojej vysnívanej predstave ešte chýbajú nejaké detaily, ale na tých stále pracujeme :)”

My musíme priznať, že nám sa táto zmena naozaj páči a držíme Monday housinu a Martinovi Cehelskému palce!

Monday housin nájdeš na:
Soundcloude
iTunes
Spotify

Tak neváhaj a vstúp aj ty do sveta housemusic!

Zdroj: TS

 

More in Music news

To Top