Connect with us

Wavemag

Martin Frost predstavuje svoje nové alter ego!

PARTY NEWS

Martin Frost predstavuje svoje nové alter ego!

Martin Frost predstavuje svoje nové alter ego!

SIGNATE. Presne tak sa volá nové alter ego Martina Frosta. 

SIGNATE je obrazom toho, kam ho až doviedla elektronická hudba. Martin sa jej venuje nepretržite už 10 rokov a až teraz cíti, že toto je jeho vlastný podpis, pri ktorom sa skutočne našiel. Ako sám hovorí, byť slobodný a šťastný v tom, čo človek robí je totiž to najdôležitejšie zo všetkého. Pre Martina predstavuje hudba zmysel života a hudobný žáner ako je techno a tech house mu túto slobodu naplno umožňujú. 

V jeho živote musí mať všetko nejaký zmysel a pri hudbe to platí dvojnásobne. Preto má jeho nový pseudonym hneď dva významy. Prvý je skratka z anj. od slova “signature” ako podpis alebo rukopis, ktorým sa chce prezentovať. Druhý význam je z latinčiny, kde slovo “signate”  znamená tématický, rovnako ako projekt Tech Essence, ktorý je s ním veľmi úzko prepojený. Práve tematika dodáva celému projektu hlbší význam, pretože pomocou nej dokáže tvoriť niečo nové a dať elementu ako je techno, svoj vlastný podpis – SIGNATE!

Premiérový “gig” je naplánovaný na 25. október a bude to práve na pokračovaní jeho vlastného eventu Tech Essence – Magic Garden v žilinskom Enjoyclube.

 

EVENT.

 

Čo všetko Martin ešte zamýšľa a pripravuje sa dozviete na jeho social médiach. 

https://www.instagram.com/iamsignate/

https://www.facebook.com/iamsignate/ 

https://www.instagram.com/tech.essence/


Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top