Connect with us

Wavemag

MS v hokeji 2019 budú v Košiciach sprevádzané aj sériou párty

PARTY NEWS

MS v hokeji 2019 budú v Košiciach sprevádzané aj sériou párty

MS v hokeji 2019 budú v Košiciach sprevádzané aj sériou párty

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 na Slovensku sa konajú 10. až 26. mája 2019. Zápasy hostia mestá Bratislava a Košice a práve v Košiciach sa na tento športový sviatok pripravuje aj séria zaujímavých párty.

V piatok 10. mája sa v priestoroch košickej Starej sladovne chystá párty Midnight, na ktorú sa môžu tešiť našinci, ale aj zahraniční hostia, ktorý to majú z vedľajšej Steel arény, kde sa odohrajú prvé zápasy naozaj len pár metrov.

O nádielku kvalitného techna a house-u sa postará česká legenda Orbith, ktorý patrí sa právom radí medzi najúspešnejších českých DJs.

V lineupe sa ďalej predstavia Denes Toth, Adrian b2b Olivia a duo #MMMM (DJ A-Z Best & Maroš Moravčík)

Sobota 11. mája bude v Košiciach pre zmenu patriť iným žánrom a na svoje si prídu milovníci progressive house-u a trance music.

Východniarov a návštevníkov MS čaká párty Trance classics v obsadení Tom Roman, DJ Andreas a DJ Jesper.

O tom, že to v Košiciach bude pestré svedčí aj nedeľňajšia párty, ktorá roztancuje Starú sladovňu v rytmoch 80tych a 90tych rokov na párty 80’s & 90’s Music Factory.

Séria párty týmto nekončí a bude pokračovať aj v pracovných dňoch a počas ďalšieho víkendu až do 23. mája, kedy sa v Košiciach odohrá posledný zápas MS v hokeji.

 

Zdroj: TS

 

 

 

More in PARTY NEWS

To Top