Connect with us

Wavemag

MyBeat štartuje svoje vlastné vydavateľstvo

Music news

MyBeat štartuje svoje vlastné vydavateľstvo

MyBeat štartuje svoje vlastné vydavateľstvo

Projekt, ktorý vznikol ako spontánny nápad troch kamošov dostáva nový rozmer – MyBeat sa stáva vydavateľstvom.

Vo februári 2017 si Drahosh, Elsy a Martin Cehelsky zahrali spolu v nitrianskej Barracude a odštartovali tým dobrodružstvo, ktoré dnes naberá nové kontúry. Položili základ značky s názvom MyBeat, ktorá počas štyroch rokov do bodky plnila to čo si od začiatku zaumienila – prinášať postupný celovečerný vývoj, hudby, ktorú majú chalani radi na miesta, ktoré si to zaslúžia.

Počas tých štyroch rokov ich eventy navštívilo cez 7000 párty nadšencov, ktorí za nimi chodili na viac ako 12 miest po celom Slovesku, mnohé z nich, kde sa elektronická hudba nikdy nehrala. Všetko hlavne kvôli tomu aby šírili hudbu, ktorú majú radi. V roku 202 vznikla myšlienka, ktorá je dnes bližšie k realite ako kedykoľvek predtým.

Chlapci sa rozhodli, že urobia všetko preto aby mohli na scénu okrem interpretácie aj reálne prinášať novú hudbu – zakladajú label, ktorý chce byť ostrovom pre nadšencov elektronickej hudby, pre producentov, ktorý chcú svoje tracky prezentovať Slovensku a zároveň chcú využiť už fungujúcu značku na to aby sa dobrá hudba, nie len od domácich producentov, dostala priamo k párty ľuďom, ktorí ju majú radi.

V priebehu roka 2021 sa môžete tešiť na kopec nových trackov na takmer každom online médiu, ktoré budú postupne pribúdať. Aktuálne sa MyBeat label teší trom trackom od Drahoha, Lesta a D.K.O a v najbližšej dobe sa prichystajte na ďalšie tracky od Imiho Juhosa, Reddita a ďalších.

Aktuálne tracky môžete nájsť stále na Soundcloude, YouTube, iTunes a Spotify. Vznikom vydavateľstva ale samozrejme chalani nezabúdajú na eventy, ktoré majú už nachystané na prvú možnú príležitosť kedy to okolnosti dovolia.

More in Music news

To Top