Connect with us

Wavemag

Na oficiální Anjunadeep 11 Release Party v klubu Roxy přijedou 16BL, Jody Wisternoff a Martin Roth

PARTY NEWS

Na oficiální Anjunadeep 11 Release Party v klubu Roxy přijedou 16BL, Jody Wisternoff a Martin Roth

Na oficiální Anjunadeep 11 Release Party v klubu Roxy přijedou 16BL, Jody Wisternoff a Martin Roth

Respektovaný britský label Anjunadeep přiveze v pátek 14. února 2020 do pražského klubu Roxy Anjunadeep 11 Release Party, na které vystoupí hned tři hvězdy tohoto vydavatelství: 16BL, Jody Wisternoff a Martin Roth.

Čeká vás noc, plná jedinečného anjunadeep soundu, který se v posledních letech těší ve světě i u nás stále větší oblibě. A není divu, podmanivý progresivní zvuk jejich skladeb s ‘deep’ nádechem má rozhodně své kouzlo. Jak už název akce napovídá, jedná se o party na počest vydání nejnovějšího dílu mix kompilace Anjunadeep #11, kterou společně namixovali Jody Wisternoff a James Grant.

Značku Anjunadeep založili v roce 2005 členové slavného dua Above & Beyond spolu s Jamesem Grantem. V podstatě jde o mladšího sourozence trancového labelu Anjunabeats, který vznikl o pět let dříve. Během 13 let své existence vyšlo na Anjunadeep přes 300 releasů, a i když BPM tempo se během let poněkud zpomalilo, původní záměr vydávat nadčasovou, oduševnělou a melodickou elektronickou hudbu přetrval. Label má pověst velké líhně talentů a začínala u něj dnes známá jména jako Dusky, Yotto, Lane8, Lutrell nebo Crockett Club.

A kdo že to vlastně na Anjunadeep 11 Release Party v Roxy vystoupí?

Holandský projekt 16BL, dříve známý také jako 16 Bit Lollitas, tvoří 2 producenti Peter Kriek a Ariaan Olieroock, v rámci dj setů ale pod značkou 16BL vystupuje pouze Ariaan. Anjunadeep vydává jejich hudbu více než 10 let a patří tak mezi hlavní hvězdy labelu. Mezi jejich nejznámější tracky patří ‘Nobody Seems To Care,’ ‘Deep In My Soul,’ ‘Murder Weapon,’ nebo ‘Beat Organ’ z nichž každý má na Spotify miliony streamů. Za zmínku rozhodně stojí také jejich úžasný remix skladby ‘Lie Alone’ od L.Doblado. Oba pánové také v posledních letech tvoří spolu s britským zpěvákem Timem Digby – Bellem další projekt Cubicolor, se kterým vydali průlomové album ‘Brainsugar’ a právě dokončili nové – ‘Hardly A Day, Hardly A Night,’ které vychází letos 21.února.

Britský dj Jody Wisternoff je nejen jednou polovinou slavného dua Way Out West, ale také zdatným producentem, remixérem a také A&R manažerem labelu Anjunadeep (podepsal pro label například smlouvu s americkým producentem Lane8, který dnes patří mezi velké hvězdy americké taneční scény). Jody má za sebou skvělou kariéru, která započala již na přelomu 80. a 90. let v Brightonu a pokračuje dodnes. Remixoval takové hvězdy jako například Tiesto, Orbital nebo Fatboy Slim, cestoval po světě s Faithless a The Prodigy a hrál na všech zásadních festivalech po celém světě. Jeho produkce dosáhla nejvyšších pozic v celkovém žebříčku hudebního serveru Beatport. Jeho pravidelné Anjunadeep Dj sety s Jamesem Grantem se mnohokrát umístily na první příčce v iTunes USA Dance Chart, což vedlo k tomu, že slavné americké taneční kluby jej pravidelně zařazují do svého programu.

Berlíňan Martin Roth vstoupil do povědomí světové taneční scény v roce 2009, kdy byl spolu s Ericem Prydzem a deadmau5 jmenován hudebním serverem Beatport ‘Hvězdou roku,’ díky pětinásobnému umístění v jejich sales chart. Jeho singl ‘Beautiful Life,’ vydaný v roce 2012 na Anjunadeep, se stal jedním z nejlepších deep houseových tracků roku. Martinovy další releasy a remixy pak jen utvrdily jeho skvělou pozici a díky nim se pravidelně objevuje na programu mnoha klubů na všech kontinentech, včetně londýnského Ministry of Sound, kde měl řadu let svou rezidenturu.

14. 2. 2020, 23:00
ROXY – www.roxy.cz
Vstupenky v síti GoOut
facebook event

More in PARTY NEWS

To Top