Connect with us

Wavemag

Najlepšie publikum majú v Roxy!

PARTY NEWS

Najlepšie publikum majú v Roxy!

Najlepšie publikum majú v Roxy!

Viete čo znamená predĺžený víkend pre party ženu, ako som ja? O jeden deň na party navyše.

Tentoraz som svoj víkend trávila v Prahe, pretože napriek všetkým lákadlám mimo nej, vyhral program klubu Roxy. Vo štvrtok tu vystúpil Dubfire a v piatok Nora En Pure.

Roxy ohlásilo už vopred, že Dubfire bude hrať minimálne 3,5 hodiny, k čomu on dodal, že bude hrať kým budú ľudia tancovať, čo správne smažky veľmi potešilo. Do klubu som prišla tesne pred tým, ako začínal hrať, predsa len už som staršia pani a vidina toho, že možno ešte o 8mej budem tancovať, ma donútila správne rozložiť sily. Priznám sa, že napriek zodpovednej príprave, som nezvládla ani ohlasované 3,5 hodiny a okolo 5tej som si to zamierila domov. Mrzí ma to, lebo záver 4 hodinového setu musel byť naozaj veľmi emotívny.

Dubfire sa postaral o naozaj luxusný techno zážitok okorenený krásnymi vizualizáciami. Opäť musím povedať, že som čakala trošku viac ľudí a mrzí ma, že napriek kvalite, ktorú nám vozia kluby a promotéri, málokedy počet ľudí zodpovedá tomu, čo by sa „patrilo“.

Dubfire, Mahony @ ROXY

Po pretancovanej štvrtkovej noci som v piatok opäť obula svoje tančibotky a vybrala sa na svoju púť z konca sveta do centra. Tam sme sa stretli s Dlugoshom – talentovaným slovenským producentom, ktorý má na svedomí aj „našu“ EDMANIA hymnu. Dlugosh večer hral v Retre a mňa úprimne teší, že slovenskí DJi a producenti dostávajú z času na čas priestor aj v pražských kluboch.

Akcia s Nora en Pure, ktorú priniesla agentúra Delite Agency už po tretí raz do Roxy, vyzerala už vopred na obrovský úspech. Na evente sa písalo o posledných 100 vstupenkách, ktoré budú dostupné na mieste. Na vstupe to trošku trvalo, čo je primárne spôsobené tým, že dav sa tlačí zo všetkých strán a nečaká v jednom rozumnom rade, kde by bolo jasné, kto kedy prišiel a kto má ísť dnu… Napriek tomu sa mi podarilo dostať dnu včas, aby som aspoň na chvíľu započula warmup od Hannah Vee (podobnosť mena so Sasha Vee nie je náhodná).


Asi 15 minút predtým, ako mala nastúpiť Nora, nastalo úplne ticho. Viacerí sme sa rozhliadali, čo sa deje. Na stagi som videla pobehovať technikov, ale keďže stlmili svetlá, nevidela som, o čo presne ide. Anyway, dokážem si predstaviť, čo prežívala DJka a trošku ma mrzelo, že si tak úžasné hranie pred princeznou Norou nemohla užiť naplno.

A Nora. Zažila som ju druhý raz tento rok. Prvé bolo v Ministry v Banskej Bystrici, kde to bolo tiež skvelé, ale tu to bolo proste iné… Celý set mi prišiel, nazvime to, undergroundovejší, viac housy a menej spievankový. Áno, dočkali sme sa na záver aj Tears in Your Eyes, ale dovtedy sme si vypočuli množstvo krásnych deep / tech housových trackov.

Nie nadarmo hovoria všetci DJs o Roxy, že tam milujú hrať. Atmosféra vo vypredanej Roxy sa dala krájať, ľudia šaleli, interagovali s Norou a nepotrebovali k tomu ani mikrofón. Publikum, ktoré sa chodí baviť do Roxy, je proste inde. Vždy je pre mňa radosť byť súčasťou tohto davu a už teraz sa teším nabudúce. Pravdepodobne si ešte vyberiem niečo z tohto. 🙂

Autor: Shiwave Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame https://www.instagram.com/shiwave/

Foto: Palci.com

More in PARTY NEWS

To Top