Connect with us

Wavemag

Najväčší festival v ČR Beats for Love sa vracia vo veľkom štýle! Do Ostravy privezie najlepšieho DJa planéty

PARTY NEWS

Najväčší festival v ČR Beats for Love sa vracia vo veľkom štýle! Do Ostravy privezie najlepšieho DJa planéty

Najväčší festival v ČR Beats for Love sa vracia vo veľkom štýle! Do Ostravy privezie najlepšieho DJa planéty

Po dvou letech koronavirových omezení se fanoušci největšího elektronického festivalu v Česku a na Slovensku Beats for Love dočkají jeho velkolepého návratu! Pořadatelé ohlašují jednu zahraniční hvězdu za druhou a slibují nejsilnější line up v historii. V létě se tak v ostravských Dolních Vítkovicích představí více než 400 vystupujících z celého světa, kterým bude vévodit nejlepší DJ planety, Armin van Buuren z Nizozemska.

Armin van Buuren je historicky bez pochyb nejpopulárnější DJ světa. Tento nizozemský rodák, který je také velmi úspěšný producent, se etabloval jako jeden z průkopníků stylu trance. Je pětinásobný vítěz prestižní ankety DJ MAG Top 100 DJs, kterou opanoval v letech 2007 – 2010 a vyhrál ji také v roce 2012. Nikdo jiný v této anketě nezískal více vítězství než on. Je zakladatelem zásadní rádiové show “A State of Trance”, která patří mezi  nejposlouchanější rádiové show současnosti s více než 700 000 posluchači každý týden a stejnojmenné taneční párty “A State of Trance”, jež se těší oblibě po celém světě. Také založil hudební vydavatelství Armada Music.

Ve výčtu obrovských jmen světové hudební scény, která vystoupí na největším pódiu Beats for Love, to ale nekončí pouze tímto jménem. Dále vystoupí mega star Alan Walker, který na festivalu v roce 2018 předvedl neskutečnou show. Chybět nebude ani autor takových hitů jako “Are you with me”, “Reality” nebo “Melody” Lost Frequencies, australská megastár Timmy Trumpet, který je aktuálně 9 nejoblíbenějším DJem planety, německý hitmaker Alle Farben, který potěší fanoušky v sobotu již v odpoledních hodinách, unikátní rakouské drum and bassové producentské duo Camo & Krooked, populární psytrance projekt z Izraele Vini Vici, jedno z největších jmen světového drum and bassu Andy C, fenomenální hip-hopový projekt z Nizozemska Dope D.O.D, anglický drum and bassový hitmaker Sub Focus nebo live projekt z Velké Británie Modestep!

Další pódia budou hostit více než 70 zahraničních umělců, kteří jsou špičkou svého oboru.

Vystoupí takové jména jako Lucas & Steve, Billx, Black Sun Empire, Matador, The Cube Guys,  Agressor Bunx, Mayor Levi,  Buunshin, Wehbba, Matador, showcase známých projektů Drumsound & Bassline Smith a Tantrum Desire pod názvem Technique International Sound, Sonny Wharton, Dave Clarke, Teenage Mutants, Roller, Zardonic & Fickle6 a spousta dalších. Na obrovský seznam umělců, kterých pořadatelé slibují pro letošní rok více než 400, se neustále připisují další jména ze světa elektronické hudby.

Organizátoři Beats for Love, který v roce 2019 hostil během čtyř dnů více než 150 tisíc návštěvníků v oblíbené festivalové oblastí Dolních Vitkovic, pevně věří, že se festival uskuteční v plném rozsahu, a možnost, že by se festival neuskutečnil, si vůbec nepřipouštějí.

Vstupenky, které si fanoušci zakoupili na Beats for Love 2020 nebo 2021, který se z důvodů koronaviru musel přesunou na letošní rok, jsou stále v platnosti. Předprodej vstupenek probíhá na oficiálním webu festivalu www.b4l.cz/cs/vstupenky nebo v prodejní síti Ticketstream.

Aktuálně zveřejněná jména: Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Timmy Trumpet, Vini Vici, Alle Farben, Andy C, Billx , Black Sun Empire, Camo & Krooked, Dave Clarke, Dope D.O.D., Fernanda Martins, Lucas & Steve, Matador, Modestep Live, Rooler, Sub Focus & ID, Agressor Bunx, Artento Divini, Beatman & Ludmilla, Buunshin, Emma Clair, Maor Levi, Myon, René LaVice, Simo Lorenz, Sonny Wharton, Spektre, Teenage Mutants, Technique International Sound, The Cube Guys, Wehbba, Wolfgang Lohr, Zardonic & Fickle6

 

 

More in PARTY NEWS

To Top