Connect with us

Wavemag

Najväčší plážový festival v Európe, Balaton Sound hlási druhú vlnu umelcov pre ročník 2020

PARTY NEWS

Najväčší plážový festival v Európe, Balaton Sound hlási druhú vlnu umelcov pre ročník 2020

Najväčší plážový festival v Európe, Balaton Sound hlási druhú vlnu umelcov pre ročník 2020

Tlačová správa

Balaton Sound je 5 dní trvajúci plážový festival, odohrávajúci sa na idylickom pobreží jazera Balaton. Festival pridal k svojej hviezdnej prvej fáze ďalších špičkových artistov Steve Aoki, Paul Van Dyk a Lost Frequencies, ktori sa tak pripoja k už ohláseným umelcom Don Diablo, Sigala a Jonas Blue. 

Vďaka svojmu jedinečnému umiestneniu, neprekonateľnej atmosfére a ponuke luxusných VIP priestorov sa stal Balaton Sound jedným z najväčších európskych elektronických festivalov, ktorý v mnulom roku pritiahol pozornosť až 172 000 návštevníkov.

Line up roku 2020 obsahuje  najtalentovanejších umelcov elektronickej a rapovej globálnej scény, a v druhej fáze prináša umelcov Moksi – holandské duo inšpirované vlnou britského garage housu neskorých 90 rokov. Uvidíte tiež JPEGMafia, ktorý je americkým rapperom a producentom z Baltimoru. Jeho aktuálny album Veteran, sa stal vďaka provokatívnej prezentácii veľmi obľúbeným.

Kombinácia EDM, housu a techna, ktorá strháva davy, je to čo charakterizuje v taliansku narodených, ale v Berlíne pôsobiacich Mind Against. O pódium sa podelia s  CarnageDillonom Francisom a Saymyname.

DJ Snake, ktorý debutoval na medzinárodnej scéne v roku 2013 so singlami Bird Machine and Turn Down for What zaberie stage vo finálny deň festivalu a uzavrie tak celý víkend.

Veľmi obľúbený stage festivalu – Elrow, ponúkne počas tohto ročníka umelcov Loco Dice, Meduza, Ilario Alicante, Danny Tenaglia, a mnohých ďalších.

Balaton Sound ponúka tiež jedinečný VIP zážitok ako žiaden iný festival v Európe. Téma 2020 bude venovaná Hollywoodu a postará sa o všetky potreby párty návštevníkov vrátane masáží, makeup loungu, ponuky čerstvého ovocia a welcome drinku. Zabudnúť nesmieme ani na exkluzívne pool párties a prekvapení v podobe show vo VIP priestoroch.


Ďalší umelci budú ohlásení v nadchádzajúcich mesiacoch.

8 – 12 Júl 2020 Jazero Balaton, Maďarsko 3, 4 a 5 dňové vstupenky v predaji: TU Vstupenky začínajú od 169€ Cena vstupeniek sa zvyšuje 14. februára 2020

Zdroj: Tlačová Správa

More in PARTY NEWS

To Top