Spoj sa s nami

Wavemag

It was náš SEN but now it is REALITA – #KLUBOVKAOPENAIR

PARTY NEWS

It was náš SEN but now it is REALITA – #KLUBOVKAOPENAIR

It was náš SEN but now it is REALITA – #KLUBOVKAOPENAIR

Od prvej tanečnej žúrky s názvom Klubovka prešli v máji už 3 roky. Vtedy 21-ročný Lukáš ,,ELSY“ Chmura ani nedúfal, že by raz jeho nápad na vlastný tanečný projekt mohol dostať podobu OPEN AIR akcie. Ako sám tvrdí: ,,Klubovka je stavaná pre komunitu ľudí, ktorí vidia a vnímajú hudbu inak.“ Po troch rokoch však prišiel čas, aby sa jednoduchý klubový event presunul pod holé nebo, a aby si Elsyho odkaz vychutnalo čo najviac ľudí.

Aprílová jubilejná 20. Klubovka a posledná májová 21. Klubovka zažila nielen veľa kvalitnej hudby, emócií, pozitívnej energie či veľa fanúšikov elektronickej hudby, ale aj posilnený light systém. Kto bol, zažil, videl, užil si a pochopil, že je na čase, aby toto všetko nebolo limitované žiadnou kapacitou klubu. Prišiel čas presunúť jednoduchý tanečný klubový projekt pod holé nebo. ,,Dlho sme zvažovali, že KDE. Chceli sme, aby dostupnosť na miesto konania bola bezproblémová a zároveň, aby sme sa vyhli rušeniu nočného pokoja Trnavčanov, lebo sami dobre vieme, ako vyzerajú naše žúrky pre našich ľudí,“ smeje sa Elsy. Miesto konania bude známe v priebehu budúceho týždňa.

,,Je čas zdvihnúť level! Klubovka sa teší veľkej obľube a ja z toho nemôžem byť viac šťastný. Vždy keď sa postavím na stage zažívam mrazivé emócie a žúrky, ktoré vo mne zanechávajú silné pocity. Ale cítim, že toto nie je všetko. Že jeden z vrcholov, ktoré som sa vo svojom djskom živote rozhodol dosiahnuť nastane až v stredu 04.07.2018 na KLUBOVKE OPEN AIR, upresňuje ELSY.

Pre trnavský MONKEY CLUB to bude takisto premiéra, kedy sa pokúsia presunúť tanečnú žúrku pod holé nebo a zvýšiť tak kapacitu najnavštevovanejšieho eventu KLUBOVKA. ,,Ľudia milujú párty pod holým nebom a ak môžem spojiť to, čo milujem – svoju klubovú párty a všetkých fanúšikov elektronickej tanečnej hudby, idem do toho na 200%. Na poriadnu OPEN AIR žúrku plnú elektronickej tanečnej hudby a house music čakala Trnava 2 roky. Sme pripravení toto očakávanie naplniť,“ dodáva ELSY.

,,Môj tanečný projekt KLUBOVKA je známy aj tým, že si zvyknem pozývať špeciálnych hostí. Ani na KLUBOVKE OPEN AIR to nebude iba o mne. Klubovka – to nie som len ja, to je aj MONKEY staff, to sú moji priatelia, kamaráti a dji. Partypeople sa môžu tešiť na naozaj nadupaný LINE UP plný aktuálnej slovenskej djskej špičky a možno aj na malé prekvapenie. Všetky informácie budeme aktualizovať v evente na Facebooku,“ hovorí ELSY na záver.

KLUBOVKA OPEN AIR tak v stredu 04. júla 2018 otvára svoje brány nielen pre trnavských partypeople, ale pre celé Slovensko, ktoré chce zažiť kvalitnú žúrku pod holým nebom. My budeme pri tom a vy? Pre viac informácií sledujte Facebook MONKEY CLUB / ELSY a Instagram monkeyclubtrnava / djelsy. Nasledujte opicu, bude to vrchol začínajúceho sa leta.

Viac na PARTY NEWS

Hore