Connect with us

Wavemag

Netsky poprvé vystoupí v Brně již tuto sobotu!

PARTY NEWS

Netsky poprvé vystoupí v Brně již tuto sobotu!

Netsky poprvé vystoupí v Brně již tuto sobotu!

Už tuto sobotu zažije BVV – Brněnské výstaviště premiérový open (f)air pod taktovkou místní drum & bassové partičky Mindicted. Jejich hostem bude belgická hvězda elektronické hudby, Netsky.

 Ten vtrhnul na drum & bassovou scénu v roce 2009, a v pouhých 20 letech tím způsobil hotové pozdvižení. S peckami jako “Starlight”, “Tomorrow’s Another Day” nebo “I Refuse” učaroval jak mnohým fanouškům, tak velkým labelům. Netrvalo tak dlouho a Boris Daenen z Antwerp nalezl svůj nový domov pod křídly legendárního vydavatelství Hospital Records. Jeho raketový vzestup i nadále pokračoval – už v roce 2010 vydal na Hospitalu své eponymní debutové album, které se dočkalo lehce rozporuplného přijetí, i tak ale obsahovalo další nálož melodických hitovek jako “Escape”, “Iron Heart” nebo “Secret Agent”, které si oblíbili jak fanoušci, tak DJs po celém světě. Mezitím stihnul slušnou porci remixů pro jména jako Pendulum, Underworld, Plan B, Shapeshifter, Die & Interface, CHEW LiPS nebo Miike Snow, postupně pak přidal i remixy pro jména jako Jessie J, Rusko, Skream, Shameboy či Madeon. Ještě než pořádně dozněl jeho debut, Netsky přišel s albem číslo dva, nazvaným jednoduše “2”. Na něm ještě přidal na hitovosti jednotlivých singlů, za všechny jmenujme aspoň “Love Has Gone” a “Come Alive”, což mělo signalizovat jeho následnou dráhu ve vodách populární hudby.

 Nejprve přišly remixy pro Jack Ü, Club Asylum a zpěvačku Dua Lipa, v roce 2016 pak u majoru Sony Music UK vydal své album “3”. Na něm spolupracoval například s Emeli Sandé, Jauzem nebo Digital Farm Animals. Také si na něm připsal svou největší hitovku “Rio”. V roce 2017 se pak objevil na skladbě “Here With You” na albu Lost Frequencies. Následující léta strávil vydáváním singlů na Republic Records, tu sám, tu s umělci jako A.Chal, David Guetta, Bazzi, Lil Wayne či Aloe Blacc. A v roce 2020 se nečekaně vrátil zase na začátek, domů k Hospital Records, se svým v pořadí čtvrtým, a co do množství skladeb nejrozsáhlejším albem “Second Nature”. Kromě nálože skvělých sólových počinů se na něm objevily také skladby s producenty jako Sub Focus, Rudimemtal, Hybrid Minds, Montell2099 či Urbandawn. Loni pro Keys N Krates a Ambré zremixoval jejich “Glitter” a letos přidal singl “Broken”, na kterém s ním opět spolupracoval novozélandský producent Montell2099. Netsky také proslul svými speciálními live shows a pestrými DJ sety – a jeden z nich nás už o víkendu v Brně čeká.

Hlavní hvězdu večera za mixem doplní také populární dvojka Let It Roll DJs Akira a Bifidus Aktif, nebude chybět ani domácí Mindicted crew ve složení iGOR, Voidsec, Towie, Ph8ton a TRJN, a celou sestavu zkompletují také brněnští mistři melodií a soulful drum & bassu, Liquidators.

 Po skončení venkovní akce proběhne ještě afterparty v přilehlém klubu ENTER (ex-Favál).

 Pro aktuální informace nezapomeň sledovat FB event, vstupenky ještě stále můžeš zakoupit v předprodeji v síti smsticket.

18.6.2022
BVV Brno
Start: 17:00
End: 00:00
Facebook event
Předprodej v síti smsticket

More in PARTY NEWS

To Top