Connect with us

Wavemag

NEW WAVE pres. JOHN WAVES prináša track s letnou atmosférou!

PLUS

NEW WAVE pres. JOHN WAVES prináša track s letnou atmosférou!

NEW WAVE pres. JOHN WAVES prináša track s letnou atmosférou!

V rubrike NEW WAVE dávame priestor známym aj menej známym producentom, ktorých vám každé dva týždne predstavujeme. Najnovšie vydanie predstavuje Juraja Ambrozyho, ktorý vystupuje pod pseudonymom John Waves. Juraj síce nepatrí medzi najmladších, doma má už manželku a deti, o to viac však obdivujeme jeho zápal pre hudbu. Prečítajte si krátky rozhovor a hlavne – vypočujte si jeho nový track „YOU“, ktorý má v sebe príjemnú letnú atmosféru!

Meno: Juraj Ambrozy

DJ-ské meno: John Waves

Vek: 32

Odkiaľ si / kde najčastejšie pôsobíš? Ja pochádzam z Levoče, no momentálne pôsobím v Sabinove.

Aké žánre produkuješ? Menilo sa to v čase? Experimentuješ? Mení sa to dosť často, no teraz prevažne Future house, Electro House. A teraz s týmto novým singlom som zašiel do Future House-u 🙂

Producenti, ktorí ťa inšpirujú? Don Diablo, Avicii, Will K, Mike Williams

Kde hľadáš inšpiráciu? Mňa nový nápad alebo melódia napadne hocikde, no inšpiráciu hľadám aj na nete, keď počúvam hudbu. Počúvam všetko a rád kombinujem a experimentujem so zvukmi,  alebo napríklad v prírode na prechádzke s mojou rodinkou 🙂

Ako dlho sa produkcii venuješ? Produkcii sa venujem už 8 rokov.

Koľko času venuješ produkcii týždenne? Pri práci a pri deťoch to nie je veľa, ale skoro stále kedy to je možné. Večer alebo cez víkend, približne 6 – 8 hodín týždenne.

V čom produkuješ? Produkujem v Logic Pro X, ale produkoval som už aj v FL Studiu

Najväčšie úspechy, ktoré si doteraz dosiahol? Medzi najväčší úspech patrí minuloročná produkcia Anthem tracku pre martinskú verziu IBIZA Party.

O čom snívaš? Aké máš ciele? Môj sen aj cieľ zároveň je živiť sa hudbou, hrať na parties pre ľudí, baviť ich. Taktiež by som teraz v krátkej dobe oslovil známych slovenských umelcov na spolupráce do pripravovaných trackov.

Hrávaš? Kde ťa môžeme zastihnúť? Áno, hrávam, síce teraz som to trochu obmedzil, prevažne sa venujem produkcii. Ale hrávam v lokálnych kluboch, či už u nás v Sabinove, ale aj v okolí. V Starej Ľubovni som hral support Emtydeemu a bola to pre mňa nezabudnuteľná párty.

Čo by si si zobral so sebou na opustený ostrov? (3 veci) určite Macbook, manželku a deti, ale to už som presiahol počet 😀

 

Facebook: https://www.facebook.com/1John.Waves/
Instagram: https://www.instagram.com/john_waves_official/
Youtube: https://www.youtube.com/user/JohnWaves/featured

 

Ak si myslíš, že nabudúce by si mal dostať priestor práve ty, ozvi sa so svojim portfóliom na veronika@wavemag.eu.

Autor: Shiwave

More in PLUS

To Top