Connect with us

Wavemag

NEW WAVE pres. Luigi Di Mare: Track musí šlapať, ale zároveň mať nežnú melódiu

PLUS

NEW WAVE pres. Luigi Di Mare: Track musí šlapať, ale zároveň mať nežnú melódiu

NEW WAVE pres. Luigi Di Mare: Track musí šlapať, ale zároveň mať nežnú melódiu

V rubrike NEW WAVE dávame priestor známym aj menej známym producentom, ktorých vám každé dva týždne predstavujeme. Najnovšie vydanie predstavuje Luďka, ktorý pôsobí pod nickom Luigi Di Mare. Jeho tvorbu môžeme zaradiť do škatuliek progressive house či trance. Je rezidentným DJom trance akcií pražského klubu EPIC a tiež party Ready for Disorder „nášho“ (slovenského) DJa a producenta Reordera. Okrem samostatnej produkcie sa mu darí aj vo dvojici s Thomasom Coastlinom, s ktorým tvoria duo D3LIGHT. Vypočujte si guestmix, ktorý pre vás pripravil a prečítajte si rozhovor, kde sa o Luigim dozviete viac.

Meno: Luděk Novotný

DJské meno: Luigi Di Mare

Vek: 28

Odkiaľ si / kde najčastejšie pôsobíš? Jsem z Prahy, momentálně bydlím na Žižkově.

Aké žánre produkuješ? Menilo sa to v čase? Experimentuješ? Produkuji progressive trance, trance, nikdy jsem to neměnil a měnit nechci. Dělám to co je mému srdci nejblíž, experimety zkouším tím stylem, že chci udělat krásnou melodii s tvrdší progressivní basou. Track, který bude šlapat, ale zároveň lidé uslyší něžnou melodii.

Producenti, ktorí ťa inšpirujú? Jejich mnoho ale k mým nej patří: Dezza, Capa, Kolonie, Paul Thomas, Jerome Isma-Ae, Ilan Bluestone.

Kde hľadáš inšpiráciu? Inspirace je všude kam se podíváš, já osobně svou inspiraci mám v emocích co zrovna cítím, tak se snažím dát do hudby, ale občas je potřeba i klid takže pěkné místo třeba příroda, les, hory.

Ako dlho sa produkcii venuješ? Zhruba 2 roky na svém kontě mám zatím 3 tracky první jsem vydal pod hlavičkou Blackhole recordings Driftmoon audio s názvem INFLUENCE, druhý jsem vydal nedávno na progressivním labelu Intricate record s názvem MOONSTONE a třetí na labelu Max Freegrant s názvem Sunbeach pod projektem D3LIGHT, který mám společně s Thomasem Coastlinem. Spolu jsme udělali i pár remixů.

Koľko času venuješ produkcii týždenne? Každou volnou chvíli se snažím produkovat a pracovat na nových věcech, ale bohužel kvůli své práci která je časově náročná to nejde každý den, takže ve studiu jsem 2x do týdně.

V čom produkuješ? Ableton je mi nejblíž, protože jsem v něm začínal od začátku své kariéry.

Najväčšie úspechy, ktoré si doteraz dosiahol? Úspěchů je mnoho aspoň tedy pro mě. Vystoupil jsem na krásných akcích jako Transmission pre-party, Citadela, Edmania, Readyfordisorder, Beats for love a teď mě čeká City fest kde vystoupím s Thomasem v projektu D3LIGHT.

O čom snívaš? Aké máš ciele? Sním o vystoupení na Transmission jako D3LIGHT s Thomasem, ale i klidně sám nezlobil bych se 🙂 třeba se to jednou povede, ale vím že musím ještě na sobě makat a zlepšovat se v produkci. Můj cíl je že chci vystupovat v zahraničí, není to jednoduché, zatím se mi to povedlo ve Francii na akci Ready for disorder, na Slovensku Edmania a Ministry of fun.

Hrávaš? Kde ťa môžeme zastihnúť? Nejčastěji v pražském klubu Epic, kde jsem residentem. Konkrétně na noci s názvem EN-TRANCE, která probíhá skoro každý měsíc.

Čo by si si zobral so sebou na opustený ostrov? (3 veci) Vzal bych laptop, abych mohl skládat dále nůž a svojí přítelkyni (nůž bych na ní nepoužil 😀 sloužil by aby jsme si mohli udělat jídlo)

Viac info nájdeš tu:

Facebook:facebook.com/luigidimaremusic/
Instagram: instagram.com/luigidimaredj/

Ak si myslíš, že nabudúce by si mal dostať priestor práve ty, ozvi sa so svojim portfóliom na veronika@wavemag.eu.

Autor: Shiwave

 

 

 

 

 

More in PLUS

To Top