Connect with us

Wavemag

NEW WAVE pres. Pauli Gabrieli: Exkluzívna predpremiéra nevydaného tracku

PLUS

NEW WAVE pres. Pauli Gabrieli: Exkluzívna predpremiéra nevydaného tracku

NEW WAVE pres. Pauli Gabrieli: Exkluzívna predpremiéra nevydaného tracku

V rubrike NEW WAVE dávame priestor známym aj menej známym producentom, ktorých vám každé dva týždne predstavujeme. Najnovšie vydanie predstavuje Pavla Obešla z Kolína, ktorý vystupuje pod pseudonymom Pauli Gabrieli. Pauli má rád melodický a aktuálny sound, nechce sa škatuľkovať do jedného žánru. Najnovší track, ktorý pripravuje nájdete už čoskoro na značke ACTIVE MELODY – a vy si jeho predpremiéru môžete užiť práve v sete, ktorý namixoval pre NEW WAVE. Pauliho produkciu podporili aj svetoznáme mená, ale to už sa dozviete v rozhovore.

Meno: Pavel Obešlo

DJské meno: Pauli Gabrieli

Vek: 23

Odkiaľ si / kde najčastejšie pôsobíš? Pocházím z Kolína a nejčastěji mě můžete slyšet v pražském Epicu, kde působím jako rezident.

Aké žánre produkuješ? Menilo sa to v čase? Experimentuješ? Progressive House je mému srdci nejblíž. V minulosti jsem ale udělal i bass housový track, nebo takový melodický trap bych to nazval, takže jo, experimentuju.

Producenti, ktorí ťa inšpirujú? Tak úplně na začátku to byl Tim Berg – Avicii, kterého In The Studio video jsem si pouštěl na střední furt dokola a snažil se v FL Studiu dělat něco podobného. Ve stejné době začal pomalu stoupat Alesso, kterého tlačila SHM a do teď je mým vzorem. Dále samozřejmě Axwell, Steve Angello, Matisse & Sadko a další.

Kde hľadáš inšpiráciu? Je to taková kombinace toho, co mě zrovna baví poslouchat a čím se chci prezentovat. Vždy mám v hlavě nějakou myšlenku jaký track bych chtěl udělat a od toho se odvíjím dál. Například kytara v breaku, track na začátek setu, nebo naopak jen track na poslech s pomalejším bpm.

Ako dlho sa produkcii venuješ? Od roku 2012

Koľko času venuješ produkcii týždenne? To samozřejmě záleží, někdy u toho sedím i 12 hodin denně, někdy to po 20ti minutách zavřu s depkou 😃

V čom produkuješ? Logic Pro X, dřív FL Studio, ale Logic mi vyhovuje, protože je intuitivní a když do nějakého programu člověk pořád kouká, tak neuškodí, když vypadá dobře.

Najväčšie úspechy, ktoré si doteraz dosiahol? Tak určitě rezidence v Epicu byl takový cíl, který jsem ani nevěděl, že mám, protože se ten klub otevřel z čista jasna 🙂 Takže střídání na stagi Krydera, Brookse (i v Ministry), Jauze a nejlepších cz/sk djs je pro mě velká věc a jsem za tuhle příležitost fakt vďečnej.

O čom snívaš? Aké máš ciele? Můj hlavní cíl teď je vydávat víc tracků, než dřív a dostat je na nějaké zajímavé labely a čísla. V hraní postupně hrát častěji a na více místech, ale všechno má svůj čas.

Hrávaš? Kde ťa môžeme zastihnúť? Epic Praha, Joy Melody Festival Hradec Králové, Trinity Pardubice, Staré Lázně Kolín a další. 3x jsem měl možnost zahrát si v Ministry of Fun, tak snad zas brzy tam 🙂

Čo by si si zobral so sebou na opustený ostrov? (3 veci) Tak asi člun, abych se dostal zpátky. mobil a dron (na fotky).

 

Viac info nájdeš tu:

Facebook: facebook.com/iampauligabrieli/
Instagram: instagram.com/pauligabrieli
Soundcloud: soundcloud.com/pauligabrieli
Spotify: spoti.fi/2ioZcaM

 

Ak si myslíš, že nabudúce by si mal dostať priestor práve ty, ozvi sa so svojim portfóliom na veronika@wavemag.eu.

Autor: Shiwave

More in PLUS

To Top