Connect with us

Wavemag

NFT-TiX oznamuje partnerstvo s United Music Events

PLUS

NFT-TiX oznamuje partnerstvo s United Music Events

NFT-TiX oznamuje partnerstvo s United Music Events

Poskytovateľ ticketingových riešení založených na blockchainovej technológii NFT-TiX sa spojil so spoločnosťou United Music Events, a zaistil si tak právo na pomenovanie VIP zóny na festivaloch HardmissionTechmission, ktoré sa budú konať v roku 2023 v Prahe.

VIP zóny, ktoré ponesú meno NFT-TiX VIP Lounge budú umiestnené priamo naproti hlavnému pódiu.

Emil Ljesnjanin, výkonný riaditeľ NFT-TiX, povedal k spojeniu: „Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s United Music Events a priniesť fanúšikom nezabudnuteľný zážitok na festivaloch Hardmission a Techmission.“ Dodal, že „VIP lounge je skvelým miestom pre hostí, kde môžu zrelaxovať, užiť si prístup k prémiovému zariadeniu aj službám na najvyššej úrovni. Sme hrdí, že sme spojení s týmito dvoma výnimočnými akciami.“

 

NFT-TiX je pripravený poskytnúť návštevníkom festivalu mimoriadny zážitok na podujatiach hardcore / hardstyle a techno žánrov, ktoré sa budú konať 10. až 11. novembra.

Novinkou do portfólia oboch spoločností je spolupráca aj na evente Techmission presents Boris Brejcha in Concert, ktorý sa bude konať v Prahe ešte pred samotnými festivalmi, a to 28. októbra 2023, a kde VIP zóna taktiež ponesie meno NFT-TiX.

 

Zdroj: TS
Zdroj FOTO: Katarina Cvetko & UME

More in PLUS

To Top