Connect with us

Wavemag

NIFRA po dvoch rokoch v Bratislave v klube WAX.

PARTY NEWS

NIFRA po dvoch rokoch v Bratislave v klube WAX.

NIFRA po dvoch rokoch v Bratislave v klube WAX.

 

V lete tohto roku predstavila Nifra svoju kompiláciu Follow Me, ktorú odprezentovala aj u Armina Van Buurena v štúdiu A State Of Trance. Aj vďaka tejto kompilácii si už o niekoľko dní, a to presne v sobotu 19.10.2019, budete môcť Nifru vypočuť aj naživo a to po dvoch rokoch priamo v Bratislave.

Túto skvelú príležitosť budete mať na akcii NIFRA Presents ‚Follow Me‘ v novom klube Wax. Jedna z najlepších a najznámejších slovenských DJs hráva prevažne v zahraničí, ale raz za čas zavíta na Slovensko a stále to stojí za to. Tento krát si to určite nenechajte ujsť! Supportovať jej budú rodáci zo Slovenska: Martin Michniak a Unbeat. Tak ako je aj CD nabité energickým a masivným Trance-om, podobne aj event bude nadupaný skvelou masívnou melodickou hudbou na dobrom soundsystéme.

Nifra okrem mnohých obdivuhodných hraní za posledné roky vydala aj niekoľko skvelých trackov, ktoré hrávali rôzne osobnosti svetového DJ-ingu. Je súčasťou Coldharbour Recording na čele s Markusom Shulzom! Hrala na takých eventoch a festivaloch ako Transmission, Dreamstate alebo Ultra Music Festival. Dokonca bola na tohtoročnom odovzdávaní cien International Dance Music Awards (IDMA) nominovaná v kategórii „Best Female“.

Vstupenky si môžete kúpiť stále v predpredaji.

Nezabudni sledovať udalosť na Facebooku.

Keďže tu máme takúto príležitosť, nesmieme vynechať súťaž o vstupy. Sledujte náš Facebook https://www.facebook.com/wavemag.eu/ a tam sa čoskoro dozviete podrobnosti.

Tom Roman

More in PARTY NEWS

To Top