Connect with us

Wavemag

Nová slovenská hudba vo vydavateľstve Leporelo.

Music news

Nová slovenská hudba vo vydavateľstve Leporelo.

Nová slovenská hudba vo vydavateľstve Leporelo.

Slovenské vydavateľsvo Leporelo, ktoré vydáva elektronickú tanečnú hudbu s orientáciou na house music a techno už od roku 2009 prináša dve novinky od slovenkých mien NoT a Good Mood.

NoT, vlastným menom Tomáš Novák je producent z Bratislavy a na hudobnej scéne je úplný nováčik. V týchto dňoch výdáva EP „Angels & Sailors“, ktorá obsahuje 3 skladby. Všetky skladby vznikli úplne naživo bez ďalšej úpravy aranžu alebo zvuku. Track „Poloniny“ vzikol dokonca priamo v tomto slovenskom pohorí. Pre NoT je toto debutový oficiálny release a tento rok ešte niečo na labely Leporelo určite vydá. EP je vonku od 11. marca na všetkých digitálnych platformách. Viac na linku: https://found.ee/LEP044

Good Mood je u nás pomerne známy ako DJ, ale aj ako promotér legendárnej zvolenskej akcie Funken Grúven (spolu s Noksom) alebo aj ako súčasť legendárneho festivalu na zvolenskom zámku – Download.
V roku 2021 vydal skladbu „Život Je Krásny“ na výberovke „Compilation Vol. 1“ labelu Sofa Movements Records, tento rok prichádza s novými skladbami na EP „Azul Crimson“. Obidve skladby sa budú nachádzať aj na Good Mood-ovom debutovom albume „Akvareal“, ktorý je vo vydavateľstve Leporelo naplánovaný na arpíl 2022. Predpredaj EP je už spustený na linku: https://found.ee/LEP045, oficiálne „Azul Crimson“ vychádza 25. Marca a v zápätí na to sa spustí aj predpredaj albumu „Akvareal“.

 

More in Music news

To Top