Connect with us

Wavemag

Offaiah headlinerom Sundance festivalu

PARTY NEWS

Offaiah headlinerom Sundance festivalu

Offaiah headlinerom Sundance festivalu

Keď pred dvoma rokmi obletel svet hity Run či Trouble, nikto netušil, kto za nimi v skutočnosti stojí. Dnes už vieme, že je to talentovaný anglický producent Michael Woods. Okrem týchto trackov producentsky stojí aj za hitom Changed the Way You Kiss Me, ktorý preslávil Example.

Od čias „Trouble“ nám Offaiah priniesol niekoľko ďalších hitov, ktoré sa hrávali aj v slovenských kluboch. Za zmienku určite stojí Private Show, Push Pull či len nedávno vydaný Somewhere Special. K úspešnej pôvodnej tvorbe pridáva aj remixy pre svetové hviezdy ako Calvin Harris či Jack Back (David Guetta).

Rok 2017 bol pre Offaiah veľmi náročný. Vtedy, keď všetci čakali na prvé vystúpenia tohto projektu, sa Michaelovi stala vážna nehoda pri havárii vrtuľníka, z ktorej sa dával dlho do poriadku. Okrem toho mu v tom období zomrel otec, ale tiež sa presťahoval do USA za svojou láskou. Tá zrejme stojí za tým, že napriek všetkému zlému, čo ho v živote postretlo, produkuje pre nás krásnu hudbu.

Viac než radi vidíme, že práve Offaiah sa stáva prvým oznámeným headlinerom festivalu Sundance, ktorý sa bude konať na Zemplínskej Šírave v stredisku Lúč počas víkendu 19.-20. júla 2019. Dvojdňové vstupenky kúpite za parádnych 11,99€ v sieti Ticketportal. Keďže na Sundance pravidelne chodievame niekoľko rokov, môžeme naozaj vrelo odporúčať – festival je organizačne príjemne zvládnutý, na bare vás neozbíjajú zbytočne predraženými drinkami a príroda na Šírave je krásna kulisa. Offaiah je navyše čerešnička na torte.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

 

More in PARTY NEWS

To Top