Connect with us

Wavemag

Oficiálne aftermovie Beats for Love 2019 je online!

PARTY NEWS

Oficiálne aftermovie Beats for Love 2019 je online!

Oficiálne aftermovie Beats for Love 2019 je online!

Sedmý ročník Beats For Love byl opět fenomenální a pořadatelé již naplno pracují na tom, aby ten následující byl ještě lepší! Oficiální aftermovie z letošního ročníku už je online a všichni se tak mohou společně vrátit o pár měsíců zpět a oživit si vzpomínky na nejlepší párty roku. Zároveň se již všichni mohou těšit na Beats for Love 2020, které proběhne 2.  – 5. července, klasicky v Dolních Vítkovicích v Ostravě!

Pořadatelé navíc v únoru připravují v Brně a v Praze dvě show s Alle Farben, který byl jedním z headlinerů roku 2019 a v březnu v Ostravě se Sigalou, který byl pro změnu hvězdou 5. ročníku v roce 2017. Více informací všichni naleznou na oficiálních kanálech festivalu.

8. ročník festivalu Beats for Love se uskuteční 2. – 5. 7. 2020 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Více než 400 umělců z celého světa vystoupí na více než 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 990 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu ww.facebook.com/beats.for.love

Zdroj: TS

 

More in PARTY NEWS

To Top