Connect with us

Wavemag

Ostrava zažila fenomenální ročník Beats for Love 2022

PARTY NEWS

Ostrava zažila fenomenální ročník Beats for Love 2022

Ostrava zažila fenomenální ročník Beats for Love 2022

43 tisíc lidí! To je počet návštěvníků, kteří v pondělí zavítali do areálu Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě. To znamená, že jsme zažili suverénně nejsilnější den, který uzavřel ročník 2022.

Po otevření bran začal den pozvolna a lidé sbírali síly na čtvrtý den, který se nesl ve znamení jediného, a to vystoupení hlavního headlinera celého festivalu Armin Van Buurena. Ale ještě než se Ostrava dočkala tohoto vystoupení, vystřídaly se na pódiu hlavní Love stage světová jména. Den začal neskutečný Maurice West z Nizozemí, následoval britský DJ Friction, kterého vystřídal jeho krajan Andy C spolu s MC Tonn Piper. Po této náloži fanoušci měli možnost zažít opět skvělého Alana Walkera, který se na ostravské podium postavil po 4 letech a lidi přivedl do varu stejně jako posledně. A pak přišlo to, čeho se všichni nemohli dočkat. Před rozvášněné a vyburcované publikum se postavil Armin Van Buuren a hodinu a půl ho měl absolutně ve své moci. To, co se odehrálo včera na hlavní Love stagi, bude patřit k naprostým vrcholům už napořád! „Hrál jsem všude po světě, ale to, co jsem zažil dneska v Ostravě, bylo neuvěřitelné“, řekl po odehraném setu Armin a poté se šel vyfotit s fanoušky před hlavní podium.

Velký večer zažila také Evropa 2 House Square, kterou pro celý den a noc ovládly dámy. Před půlnocí vystoupila Loeca, jež vydává svoje alba pod labelem Defected – nejslavnějsím housovým labelem na světě. Největší hvězdou večera byla britská Maxinne, která mimo jiné vydává také na Toolroomu. . „Stejně jako v předchozích letech jsme se rozhodli, že jeden večer věnujeme výhradně ženským interpretkám a opět se potvrdilo, že jsme udělali dobře a mělo to velký úspěch,“ nechal se slyšet stage manažer Lukáš Janečka, který všechny dámy po setu obdaroval růží. Vypadá to, že z dámského housového večera se stane příjemná tradice.

EDM & Trance stage hostila ve svých atypických prostrech šapita nizozemské duo Lucas & Steve, kteří byli vrcholem večera. Zajímavostí je, že toto duo má kolaboraci mimojiné také s Arminem Van Buurenem a jejich tracky patří mezi nejpodporovanější na EDM scéně.

Podtrženo sečteno, ačkoliv osmý ročník festivalu na sebe nechal dlouho čekat, nutno podotknout, že to za to čekání stálo. A můžete si být jisti, že organizátoři už přemýšlí, kdo by na tom dalším ročníku s číslem 9 neměl rozhodně chybět.

Děkujeme, že jste toho byli součástí a i díky vám se nesl celý tento středoevropský svátek elektronické hudby ve znamení nepopsatelné atmosféry, která uchvátila i ty největší světové ikony.

Děkujeme a vidíme se opět za rok na Beats for Love 2023, který se odehraje 5.-8.7.2023! Přidejte se k oficiální události.

 

 

 

More in PARTY NEWS

To Top