Connect with us

Wavemag

Ostravská noc Tranceformers prináša nabity lineup – Súťaž o FREE vstupy

PARTY NEWS

Ostravská noc Tranceformers prináša nabity lineup – Súťaž o FREE vstupy

Ostravská noc Tranceformers prináša nabity lineup – Súťaž o FREE vstupy

Tranceformers, tato hvězdami nabitá noc Vás očekává na začátku klubové sezóny v Ostravě. Nový koncept party nabízí nejen žádané DJs a špičkový zvuk, ale i exkluzivní zážitek v podobě industriálního prostředí, dechberoucí lasershow a jedinečné euforické atmosféry. Vidíme se v pátek 21.9.2018!

Na této klubové události vystoupí jak uznávané legendy elektronické taneční hudby, tak i ti nejnadanější DJs současnosti, kteří si Vaši pozornost jistě zaslouží. Giuseppe Ottaviani, John 00 Fleming, Christopher Lawrence, Mark Sherry, Airwave, Driftmoon, Paul Webster a David Rust. 

Akce se uskuteční v novém unikátním klubovém prostoru BrickHouse DOV, jenž se nachází v působivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě a může se pyšnit moderním vybavením, příznivými cenami na barech, bezbariérovým přístupem a kapacitou až 1500 osob. Klub bude pro tento večer ozvučen špičkovým sound systémem od Funktion-One, tudíž o kvalitní zvuk nebude nouze. Můžete se těšit i na famózní lasershow, projekci a další vizuální podkres, který dovede euforický zážitek z této trance party k naprosté dokonalosti.

Vstupenky na tuto exkluzivní akci můžete zakoupit v sítích TicketLive a GoOut. V prodeji jsou i VIP vstupenky, které Vám umožní přístup do privátní VIP zóny s vlastní šatnou, barem a welcome drinkem.

TICKETLIVE

GOOUT

DJs

GIUSEPPE OTTAVIANI 

JOHN 00 FLEMING 

CHRISTOPHER LAWRENCE 

MARK SHERRY

AIRWAVE

DRIFTMOON 

PAUL WEBSTER 

DAVID RUST 

 

BrickHouse DOV

Vítkovická 3365, Ostrava

bezbariérový přístup

 

V spolupráci s organizátormi vám prinášame súťaž o 2 x 1 lístok na akciu TRANCEFORMERS.

Súťažná otázka: Odkiaľ pochádza Giuseppe Ottaviani?

a. Španielsko

b. Taliansko

c. Holandsko

Správne odpovede posielajte do stredy 19. septembra 12:00 na veronika@wavemag.eu.

More in PARTY NEWS

To Top