Connect with us

Wavemag

Pardubická Christmas Party oslávi 20 rokov

PARTY NEWS

Pardubická Christmas Party oslávi 20 rokov

Pardubická Christmas Party oslávi 20 rokov

Vánoční setkání všech, kteří mají sváteční tabuli spojenou hlavně s dýdžejským pultem a tichá noc je přesným opakem toho, co chtějí den po Štědrém dnu zažít. Přesně od toho je tu legendární Christmas Party, jejíž dvacátý ročník proběhne 25. prosince 2019 v klubu ABC, kde vystoupí kromě dvanácti domácích dýdžejů také techno projekt ACTWIN ze Španělska, pod kterým se skrývají producenti David MK a Diego Gonzalez.

David a Diego jsou již mnoho let dobrými přáteli a patří k významným hybatelům tamní techno scény. Společná vystoupení tak sice nejsou žádnou výjimkou, ale správná doba na usednutí do jednoho studia přišla až po letech. Oba dva jste mohli v posledním měsících registrovat po boku Enrica Sangiuliana, Bena Simse nebo Laytona Giordana.

David MK

David MK / Diego González

Seznam gratulantů k oslavě 20 let Christmas party bude hodně dlouhý!
Za domácí techno scénu vystoupí Lucca, Toky, Džejár, Spiriakos live, Jaqullin a Yannick.
A ani letos nebudete ochuzení o kvalitně obsazenou housovou stage, kde budou nadělovat: Manene, Chris Sadler, Victor Tellagio, Ergee, Dj Flash a Niko W.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a také v klubu v den konání. Studenti a mládež ve věku 16 až 18 let (včetně) mají na místě zlevněné vstupenky za 200 Kč.

Více informací najdete na www.christmasparty.cz a www.facebook.com/christmasparty2010.

Christmas party 2019
25. 12. 2019
ABC klub, Pardubice
Vstupenky v síti Ticketstream.
www.christmasparty.cz

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top