Connect with us

Wavemag

PartyBoat aj tento rok ako jedinečný zážitok počas SunDance Festival

PARTY NEWS

PartyBoat aj tento rok ako jedinečný zážitok počas SunDance Festival

PartyBoat aj tento rok ako jedinečný zážitok počas SunDance Festival

SunDance Festival už v plnom nasadení chystá svoj 12. ročník, ktorý sa uskutoční 19.-20. Júla v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava – Lúč a postupne predstavuje jednotlivých DJov a ďalšie info.

Obľúbeným zážitkom je aj SunDance PartyBoat – jedinečné party plavby loďou s vybranými DJmi okolo Šíravy, ktoré môžete zažiť ako exkluzivitu na jedinom festivale na Slovensku.

SunDance PartyBoat si získala veľkú obľúbenosť, o čom svedčia vypredané všetky plavby počas minulých ročníkov. Tento rok si to môžete opäť zopakovať alebo užiť tí, ktorí to minulý rok nestihli.

Uvoľnená atmosféra, skvelé dj sety, drinky a jedinečný zážitok, ktorý SunDance prináša sa niesli počas všetkých plavieb.

Organizátori aktuálne spustili prvé časy a mená djov, na ktorých plavby si môžete zakúpiť vstupenku spolu aj s 2 dňovou vstupenkou na festival. Každá plavba je limitovaná počtom 55 miest, preto neváhajte a užite si párty plavbu so svojim obľúbeným djom a dva dni tanečnej hudby počas SunDance festivalu, kde sa mimo spomínanej PartyBoat môžete tešiť na zahraničných headlinerov a spolu viac ako 40 DJov, 4x stage, chill zónu, separátnu VIP zónu a pestrú sprievodnú produkciu.

SunDance Festival – PartyBoat

PIATOK 19.07.2019

18:00 TBA

19:30 EMTYDEE

SOBOTA 20.07.2019

13:30 TBA

15:00 FOLLY

16:30 TBA

18:00 DRAHOSH & ELSY

19:30 BORRA

 

Aktuálne info o SunDance Festivale nájdete na: www.facebook.com/SunDanceParty

Zdroj: SunDance Festival

More in PARTY NEWS

To Top