Connect with us

Wavemag

Paul Kalkbrenner na své největší show v ČR už o měsíc během Techmission Festivalu!

PARTY NEWS

Paul Kalkbrenner na své největší show v ČR už o měsíc během Techmission Festivalu!

Paul Kalkbrenner na své největší show v ČR už o měsíc během Techmission Festivalu!

Připravte se na novou úroveň audiovizuálního zážitku! Organizátoři známého festivalu Transmission přichází s dosud největší edicí festivalu Techmission a to v O2 areně v Praze! Jejich velkolepé show si tak můžou užít i fanoušci techna. A kdo že bude tou největší hvězdou? Samotná legenda Paul Kalkbrenner!

V pátek 14. června 2024 ovládne Techmission jednu z největších koncertních hal v republice. United Music slibuje, že připraví velkolepou show s více než 400 m2 LED panelů, 380 světelnými efektmi, 28 lasery a spoustou dalších speciálních efektů. Celá noc bude v režii slavné společnosti Vision Impossible (NL), která vytvořila výpravnou show na míru. Ta doplní všechna vystoupení v průběhu večera. Díky jejich jedinečné festivalové produkci bude tato noc skutečným zážitkem pro každého techno fanouška.

Kromě dechberoucí show je hlavní součástí večera i seznam vystupujících. V jeho samotném čele je Paul Kalkbrenner! Ikonická postava, která vzešla z berlínského undergroundu a svou osobitou hudbou předefinovala celou techno scénu. Jeho vystoupení jsou známá po celém světě a jejich nedílnou součástí jsou i hity jako ‚Sky and Sand‘ ‚No Goodbye’ a mnoho dalších. Paul slibuje, že pro své pražskou show, která bude dosud největší v České republice, připraví skutečně výjimečné vystoupení. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost vidět opravdového průkopníka elektronické hudby v akci.

Kromě samotné legendy 14. června vystoupí i Anfisa Letyago. Vycházející hvězda techna dobývá svět se svou jedinečnou produkcí, kterou dobře rozpozná každý fanoušek techna. Svými dynamickými vystoupeními si určitě získá i vás.

Celou noc doplní duo Goom Gum, Philipp Straub a vůbec poprvé v epické O2 areně vystoupí i matador české scény Broken Robot, známý také pod pseudonymem Golpe.

Hlavní techno událost tohoto léta na vás čeká. Objevte okouzlující svět Techmission už v pátek 14. června v O2 areně v Praze. Všechny vstupenky, včetně combo vstupenek s Transmission ‚Elysium‘, jsou k dispozici zde.

Těšíme se na vás!

Pátek 14. června 2024 Techmission Ξ Paul Kalkbrenner
O2 Arena, Praha
FB událost: https://fb.me/e/9u7qi4wvS
Oficiální stránky: https://techmissionfestival.com
Sledujte Techmission na Instagramu: https://www.instagram.com/techmissionfestival

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top