Connect with us

Wavemag

Pioneer DJ predstavuje novú vlajkovú loď CDJ-3000

PLUS

Pioneer DJ predstavuje novú vlajkovú loď CDJ-3000

Pioneer DJ predstavuje novú vlajkovú loď CDJ-3000

Pioneer DJ predstavuje úplne novú vlajkovú loď najpoužívanejšieho DJ setupu na svete. CDJ-3000 je poháňaný novým mikroprocesorom MPU vyvinutým špeciálne pre tento prehrávač a môže sa pochváliť najdokonalejšími komponentmi použitými pri DJ technike.

Úplne nové pokrokové MPU prináša vylepšený výkon a nevídanú stabilitu
Rovnako ako rozšírené kreatívne možnosti, CDJ-3000 prináša do vášho setupu ešte väčšiu stabilitu a spoľahlivosť.

Pokročilé MPU
S novým MPU sme priniesli nielen revolúciu v spôsobe riadenia CDJ, ale tiež sme zaistili, že bude pracovať plynulejšie a stabilnejšie ako ktorýkoľvek z jeho predchodcov. Výkon procesora MPU nám umožnil priniesť vzrušujúce nové funkcie, ktoré predtým neboli možné, a dáva nám priestor predstaviť ďalšie funkcie prostredníctvom budúcich aktualizácií.

Pro DJ Link s Gigabit Ethernet
Vďaka pripojeniu Gigabit Ethernet pre Pro DJ Link môžete zdieľať a prehrávať zvukové súbory z USB zariadení a SD kariet až na šiestich prehrávačoch CDJ-3000, keď ich skombinujete so 6-kanálovým mixpultom, ako je DJM-V10.

Lepšia viditeľnosť obrazovky
Maximálny jas obrazovky bol vylepšený o viac ako 150% v porovnaní s úrovňou na CDJ-2000NXS2, takže ho môžete zväčšiť v závislosti od prostredia, v ktorom hráte, a zlepšiť tak viditeľnosť, čo oceníte hlavne počas denných vystúpení.

Odolnejšie materiály
Vysoko kvalitná hliníková horná doska a prepracované tlačidlá play, cue a Hot Cue sú silnejšie ako kedykoľvek predtým a uzamykateľný napájací kábel V-Lock * 1 chráni pred náhodným odpojením, ktoré by mohlo prerušiť vaše vystúpenie. Jednotka je tiež dodávaná s vysoko kvalitným digitálnym káblom, s ktorým sa ľahko manipuluje a je ideálny na použitie v kluboch a profesionálnych zariadeniach.

Vylepšený zvukový dizajn
Nechajte svoje publikum počuť pravý zvuk hudby a všetky detaily vášho vystúpenia. Vložili sme viac ako 25 rokov skúseností do vytvárania dokonalého zvuku pre DJov, ktorý verne reprodukuje zvuk každej stopy tak, ako to zamýšľal producent, a zároveň odráža najkomplikovanejšie detaily vášho vystúpenia.

Cena CDJ-3000 bude 2399€.

Pre všetky info a objednávky sledujte Techhouse.sk

Zdroj: Redakcia

More in PLUS

To Top