Connect with us

Wavemag

Po 11tich rokoch sa do šalianskeho Metroclubu vráti ED RUSH!

PARTY NEWS

Po 11tich rokoch sa do šalianskeho Metroclubu vráti ED RUSH!

Po 11tich rokoch sa do šalianskeho Metroclubu vráti ED RUSH!

Green Land Crew prináša tretie pokračovanie Indoor série a to s poriadne nabitým lineup-om. Už budúci týždeň  po viac ako 11 rokoch znovu navštívi Metroclub žijúca legenda lámaných beatov – ED RUSH!

Dali by sa o ňom písať romány, veď je  na scéne už od roku 1992!  Spolu s Opticalom založili svetoznáme vydavateľstvo VirusRecordings, kde vydali nestarnúce tracky ako Pacman, Bacteria, Chubrub, KerbCrawler a mnoho ďalších. V spolupráci s Traceom vytvorili subžáner drum and bassu nazvaný techstep, a z neho sa neskôr vyvinul náš obľúbený neurofunk. Spomedzi ďalších nespočetných spoluprác je treba spomenúť najnovší projekt Killbox, v ktorom spojil sily s majstrom Audiom.

 

Aby toho nebolo málo, z Čiech nám príde naložiť VOLUME PLUS, viacnásobný výherca v kategórii Best DJ v Czech DNB Awards, šéf známej drum and bassovej crew Drumbassterds, člen Let It Roll teamu, známy svojimi neskutočnými setmi z troch až štyroch deckov.

Lineup doplní djka KISSCUT z Anglicka, ktorá bola členkou Methlab UK, Empire Recordings a založila zoskupenie DnB Express Girls. To, že patrí k nežnejšiemu pohlaviu, neznamená, že nás bude šetriť. Svojím neurofunkovým a techstepovým setom nás určite nenechá vydýchnuť.

Samozrejme nebude chýbať celé zastúpenie GreenLandCrew – kapela The Grove, Mow´n´Max, Gystore, ako je už zvykom Stini v spoločnom sete s Pronkom, a náš rýmovač za mikrofónom Soldierr.

Celá táto paráda sa uskutoční 15. februára v Metroclube v Šali. Zapíšte si tento povalentínsky drum and basový ošiaľ do kalendára, a príďte si ho vychutnať s nami!

S pozdravom

Vaša GreenLandCrew

Udalosť: https://www.facebook.com/events/421699388771090/

GreenLand FB page: https://www.facebook.com/greenlandoair/

Metroclub: https://www.facebook.com/metroklub.sk/

 

Zdroj: TS

 

 

More in PARTY NEWS

To Top