Connect with us

Wavemag

Poďte pariť a podporiť dobrú vec, ktorú robí Hard&Smart!

PARTY NEWS

Poďte pariť a podporiť dobrú vec, ktorú robí Hard&Smart!

Poďte pariť a podporiť dobrú vec, ktorú robí Hard&Smart!

Storm Club prague přináší další ze série dobročinných akcí! Tentokrát bude výtěžek z akce putovat na program Hard & Smart, který se věnuje bezpečnosti v prostředí klubového nočního života. Bez nároku na honorář na této akci vystoupí velice solidní sestava českých producentů a DJs v čele s Rido a A-Cray. 

Hard & Smart je projekt fungující pod obecně prospěšnou společností Podané Ruce. Jeho posláním je vytvořit bezpečnější prostředí v hudebních klubech a tím pomoci zmírnit negativní dopady nočního života. Toho dosahuje terénní prací – přímo v rizikovém prostředí (hudební kluby, festivaly) rozdávají návštěvníkům špunty do uší, čerstvé ovoce, vodu zdarma, prezervativy a informační letáky o návykových látkách.

Kromě terénní práce H&S vydává i certifikát pro noční kluby, jehož získáním klub deklaruje, že ctí podmínky bezpečného clubbingu. K tomu musí klub splnit 8 z 10 podmínek (mezi ty patří proškolená ochranka, jeden nealko nápoj levnější než alko, automat na špunty do uší, poskytování informací o rizicích alkoholu a drog, bezpečná šatna, chill-out zóna…)

Storm Club se tímto certifikátem pyšní od roku 2017 a myšlenku tohoto projektu aktivně podporuje, proto se rozhodl oslovit přední jména česká DNB scény a tento projekt finančně podpořit výtěžkem ze vstupného pátečního večírku. Bez nároku na honorář vystoupí přední čeští producenti Rido a A-Cray, legendární DJs Pixie, SukiBifidus Aktif a  Akira a soupisku doplní mladá krev v podobě DJs Volume Plus, Switch a Hycker!

Věříme, že se tento bohulibý záměr zamlouvá i vám a přijdete si v pátek užít poctivý mejdan a podpořit dobrou věc!

Benefice na Hard & Smart w/ Rido, A-Cray,…

15.10. 2019, Storm Club Prague

Facebook event

Více info o projektu Hard & Smart

 

LINE-UP:
Rido
A-Cray
Pixie
Suki
Akira
Bifidus Aktif
Volume Plus
Switch
Hycker

START: 21:00
END: 06:00

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top