Connect with us

Wavemag

Pokračovanie technoparty Darkside v srdci Slovenska

PARTY NEWS

Pokračovanie technoparty Darkside v srdci Slovenska

Pokračovanie technoparty Darkside v srdci Slovenska

Po úspešnom prvom diely prichádza dielňa Techron s druhým pokračovaním techno party s názvom Darkside II. Opäť v srdci stredného Slovenska v Banskej Bystrici, opäť v Njoy The Bar.

Tento krát to nebude sobota, ale zelenú dostal piatkový večer. Teda brány Njoy-u sa otvoria už o 21:00. Na druhom pokračovaní došlo aj k významnej zmene v line up. Pozvanie prijal a tento krát sa premierovo predstaví postava ktorá patrí do legendárnej rodiny IDEM NA TECHNO.

Je ním Paul La Poyd a takto o sebe píše:

Moje posobenie ako DJ sa začalo v roku 1999. Vždy som inklinoval k hudbe tvrdšieho rázu. Spočiatku to bol žáner Tribtech, avšak postupom času sa hudobná scéna začala takpovediac spomaľovať a ja som zakotvil vo vodách Techna. S týmto žánrom som spätý, čo ma viedlo k produkcii vlastných trackov. Najprv to boli remixy a mush-upy, až napokon moja vlastná tvorba, a to skladba s názvom Detox, potom Mehmet, Tenebris a No Story.
Vystupoval som s umelcami: Ravic, Sepromatiq, Matthew, Lucca, Orbith, Lucca, SanfrancisoBeat, Grafik, Benco, Toky, Boss, L Plus, EKG, D-Unity, Grining, Daivis.
Mojou srdcovou záležitosťou bolo organizovanie vlastnej lokalnej klubovej akcie s názvom Rush Energy v rokoch 2001 – 2012 a uskutočnilo sa 11 edícii.
Od roku 2014 po súčanosť sa venujem novej značke IDEM NA TECHNO ktorej som aj spoluzakladateľ. IDEM NA TECHNO sa v súčasnosti teší veľkej obľube, značka má stúpajúcu tendenciu a za svoje krátke pôsobenie sme spolu s organizačným teamom usporiadali niekoľko klubových edícii.

Spoločnosť v line up mu budú robiť residenti Darkside noci: T Mike, Kaffu, Sakel, Matthew, I Van Vesel a nováčik T Sex.

LINE UP:

21:00 – 22:00 T Sex

22:00 – 23:00 I Van Vesel

23:00 – 00:00 Matthew

00:00 – 01:00 Kaffu

01:00 – 03:00 Paul La Poyd

03:00 – 04:00 Sakel

04:00 – 05:30 T Mike

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top