Connect with us

Wavemag

Prvé mená LOVESTREAM festivalu sú známe!

Music news

Prvé mená LOVESTREAM festivalu sú známe!

Prvé mená LOVESTREAM festivalu sú známe!

Po prvých dvoch úspešných ročníkoch multižánrového festivalu Lovestream, kde sme mohli vidieť hviezdy ako Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa, The Killers, Martin Garrix, Hardwell a Imagine Dragons, prichádza na rad už tretí ročník Lovestream festivalu 2024. Open air festival Lovestream sa bude opäť konať na starom letisku vo Vajnoroch, v Bratislave počas troch dní, a to od 16. do 18. augusta 2024.

DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE

DJské grécko-belgické duo patrí už dlhé roky na špičku tanečnej scény. Fanúšikovia ich opakovane posadili na prvú priečku rebríčka DJ MAG TOP 100. Spolupracujú s tými najlepšími nielen z tanečnej scény, ale remixujú hity aj popovým hviezdam ako Coldplay, Chainsmokers či Lady Gaga.

OLIVER HELDENS PRES. HI-LO

Oliver Heldens sa preslávil špecifickým zvukom, ktorý osviežil mainstream EDM scénu. V ostatnom čase však zamakal na svojej „temnejšej“ stránke a pridal sa k tým, ktorí experimentujú s undergroundovejšími prvkami. Pre tieto vystúpenia používa pseudonym HI-LO. Nie tak dávno si strihol pod ním aj B2B s Arminom van Buurenom.

TUJAMO

Tento talentovaný Holanďan sa do hláv dostal chytľavým trackom „WHO“, ktorý vydal ešte v roku 2012. Povestný je svojimi energickými setmi a nákazlivými rytmami.

RITA ORA

Britská speváčka je známa aj fanúšikom tanečnej hudby vďaka spolupráci na hite Hot Right Now s DJ Fresh.

 

Pridajte sa k FB udalosti.

Zdroj: FB Lovestream festival

More in Music news

To Top