Connect with us

Wavemag

Rakúska dvojica Camo & Krooked príde v januári do Prahy!

PARTY NEWS

Rakúska dvojica Camo & Krooked príde v januári do Prahy!

Rakúska dvojica Camo & Krooked príde v januári do Prahy!

Rakouské duo Reinhard Rietsch and Markus Wagner, především známí jako Camo & Krooked mají společný projekt od roku 2007 a pro Hospital Record vydávají exkluzivně od roku 2010. Jedná se bezpochyby o jedny z nejznámějších dnb producentů a DJs na světě, řadí se mezi absolutní špičku. Jejich poslední společný track, který udělali v kolabu s jejich kamarádem Mefjusem “Sientelo” láme už klasicky drum & bassové rekordy po celém světě. 

Camo & Krooked jsou v posledních letech oblíbení především díky jejich unikátnímu stylu, který kombinuje silné party bangery s melodickými linkami. Tito pánové z Rakouska jsou také velmi známí svými online DJ sety, které vydávají ze spoustu zajímavých míst. Ať už to bylo z vrcholku Alp, létajícího balónu, ruského kola, nebo třeba z větrné turbíny.

Camo & Krooked nejsou jenom dnb producenti a DJs, jsou to především také skvělí muzikanti. Mohli jsme se o tom přesvědčit, když v roce 2020 uspořádali velkolepý koncert se symfonickým orchestrem z Vídně. Jednalo se o propojení dnb music s 80 živými nástroji. Hlavním dirigentem byl velkolepý Christian Kolonovits a celá akce byla zaštítěna Red Bullem. Tento unikátní hudební zážitek posunul hranice propojení elektronické muziky s tou klasickou.

O jejich kvalitách se můžete přesvědčit sami 28.1.2022 a to v prostorách skvělé ROXY.

Vstupenky koupíte v NoD nebo v síti GoOut. Aktuální informace najdete ve facebookové události.

 

More in PARTY NEWS

To Top