Connect with us

Wavemag

Rave revolúcia: DECADANCE bude hostiť nekonvenčnú Lady Maru

PARTY NEWS

Rave revolúcia: DECADANCE bude hostiť nekonvenčnú Lady Maru

Rave revolúcia: DECADANCE bude hostiť nekonvenčnú Lady Maru

Rave revolúcia: DECADANCE bude hostiť nekonvenčnú Lady Maru. Pripravte sa na noc, ktorá roztriešti všetky predsudky a stereotypy.

23. september sa bude niesť v duchu rave revolúcie. Do Bratislavy zavíta Lady Maru, ktorá so sebou prinesie tvrdý zvuk novodobého talianskeho  undergroundu. Decadance spája široké spektrum ľudí a djs, z čoho každý reprezentuje svoj špecifický štýl a subžáner, čím sa snažíme podporovať diverzitu a inovácie vrámci klubovej kultúry. V túto noc si budete môcť vypočuť do akých podôb sa vyvinul rave a aké najhranejšie žánrové fúzie aktuálne dominujú elektronickej underground scéne.

LADY MARU: talianska hardcore čarodejnica ako headlinerka večera
Lady Maru je talianska umelkyňa, performerka, djka a producentka žijúca v Berlíne. S hudbou začínala od mladého veku ako gitaristka v post punk, noise a no wave kapelách. Neskôr prešla k tvrdej elektronickej hudbe. Jej tvorba je fúziou hardcoru, acid techna a industriálu, pričom ovplyvnená bola výrazne undergroundom a umením. Je rezidentkov popredného queer eventu Gegen Berlin a talianskeho klubu Cieloterra. Hrala na mnohých významných udalostiach po celej európe, vrátane Rave the Planet (nástupca legendárnej berlínskej Love Parade). Jej hudba vychádza na labeloch ako Carbone Records, Gegen Records, Scuderia, Dreizehn Schallplatten a dsr digital.

Upozornenie:
Na našich eventoch sa snažíme vytvoriť priestor, ktorý na jednom mieste spája ľudí z rôznych oblastí života, kultúr a oslavuje tak diverzitu a slobodu seba prejavu skrz hudbu. Žiadne formy násilia nie sú akceptovateľné. V prípade porušenia pravidiel môže byť daný človek okamžite vyhodený bez nároku na vrátenie peňazí za vstup.

Line up:

  • Barbellay – tekno, psytrance
  • Murkezzi – hard dance, oldschool rave, hard groove
  • Lady Maru – hard techno, acid techno, industrial
  • Fantomass – gabber, happy hardcore

Informácie:

  • Dátum: Sobota, 23. septembra 2023
  • Miesto: Wax 2 (Štúrova 3)
  • Vstup: 18+
  • Vstupenky: prvá vlna 8 €, neskôr 10 € – čoskoro spustené

FB event: https://www.facebook.com/events/1058774218621772?ref=newsfeed

Lady Maru tvorba: https://www.youtube.com/watch?v=_jJpLigZt6g&t=1890s

Zdroj: TS

 

More in PARTY NEWS

To Top