Connect with us

Wavemag

REPORT: Booka Shade rozhýbali v nedeľu Prahu

PLUS

REPORT: Booka Shade rozhýbali v nedeľu Prahu

REPORT: Booka Shade rozhýbali v nedeľu Prahu

Netradične v nedeľu  2. decembra navštívilo Prahu nemecké duo Booka Shade a Shiwave pri tom nechýbala.

Po vynikajúcom hudobnom zážitku, ktorý som si odniesla z ich septembrového vystúpenia v Brne, bolo úplne jasné, že si ho budem chcieť zopakovať. Keď som videla, že ich budem mať opäť rovno pod nosom, neváhala som ani sekundu. Booka Shade? V nedeľu? To musím dať!

V Lucerna bare som bola prvýkrát. Tento krásny priestor sa nachádza v pasáži Lucerna, len niekoľko krokov od zastávky električky Václavské Náměstí. Prišla som pred 22 a väčšina fanúšikov, ktorí si prišli užiť Booka Shade už bola dnu. Lucerna ma očarila – veľmi pekný priestor, ktorý dýcha históriou podobne ako Roxy. Zvuk počas warmupu na mňa akurát, počas vystúpenia chlapcov som však radšej siahla po štupľoch, aby som nebola príliš ohučaná. LEDka potešila, vizualizácie pekne dopĺňali show. Svetlá ovládal človek, ktorý sa tomu nielen rozumel, ale aj hudbu cítil, takže podtrhol atmosféru.

Booka Shade predviedli úžasne energickú show, ktorá rozhýbala aj najväčšie tanečné drevá. Ľudia, ktorí prišli, vedeli presne na čo idú a preto sa atmosféra počas legendárnych trackov ako „In White Rooms“, „Love Inc“ či „Body Language“ dala krájať. Ľudia kričali, tlieskali a dotvorili tento krásny zážitok. Napriek tomu, že bola nedeľa a väčšina vstávala ráno do práce, vytlieskalo si publikum dva prídavky. Druhým bola moja srdcovka „Night Falls“.

Za mňa také  krátke subjektívne zhodnotenie. V septembri bol ich set viac „housy“ a teraz bol tvrdší, viac do techna. Takto naložené v nedeľu večer som ešte nikdy nedostala. Proste luxusný zážitok vďaka Booka Shade.

S chalanmi som po vystúpení mala možnosť hovoriť a veľmi si pochvaľovali publikum a atmosféru. Dokonca sme zhodnotili, že publikum bolo staršie – za mňa je to veľké pozitívum. No a výnimočne to bolo tak 50:50 pre baby aj chalanov, čo je pre atmosféru naozaj skvelé. Walter potvrdil, že idú trošku viac smerom do techna kvôli nočným klubom 🙂 nuž a čo ma teší asi najviac – môjmu darčeku vo forme Krtečka (magnetky) sa veľmi potešili. Verím, že sa čoskoro zas uvidíme niekedy niekde na party alebo peknom letnom festivale? 🙂

Viac videí na mojom Instagrame: https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTc2NTc1MjYzMTgzNTEw/

Autor: Shiwave

 

 

 

More in PLUS

To Top