Connect with us

Wavemag

REPORT Dark Room #12: Rešpekt pre Emtydeeho

PLUS

REPORT Dark Room #12: Rešpekt pre Emtydeeho

REPORT Dark Room #12: Rešpekt pre Emtydeeho

V sobotu 24. novembra sa konalo dvanáste pokračovanie eventu Dark Room. Tentoraz v Martine. Prečítajte si report od milovníka dobrej hudby Pavla Matloviča.

Ako zhodnotiť ostatný Dark Room? Samozrejme, subjektívne 🙂 Prostredie doslova undegroundové, oproti Dark Room 4 potešili najmä vylepšené záchody. Určite bol bohatší svetelný park a výzdoba, ale toto je skôr doménou komerčnejších akcií, mne by stačilo pár farebných PARiek a stroboskop, dôležitejší je pre mňa zvuk a čo sa hrá.

Došli sme až pred polnocou, takže z Dominikinho setu som počul iba pár trackov, ale zjavne zvládla svoju úlohu warmup DJane, publikum vyzeralo byť spokojné. Maťo zahral pre mňa doteraz najlepší set, neviem či som sa za tie viac ako 4 hodiny aj pohol niekam inam, ale ten čas mi ubehol neuveriteľne rýchlo. Úplne chápem, že po takomto výkone je zložité udržať tak vysoko nastavenú latku a napadá mi iba jedno meno, kto by to zvládol – Mirko EKG Ecker. Nástupom poslednej DJane pre mňa party skončila po pár odohratých trackoch. Na jednej strane dobré, na rekonvalescenciu mi v pohode stačila nedeľa, ale byť mladší, tak by mi ešte pár hodín zábavy chýbalo.

Pre Dark Room preferujem koncept, aký bol na Undercatt, 1-2 warmup DJs, headliner + Maťo na záver s after. Inak nemám žiadne výhrady, super sme sa zabavili a veľmi oceňujem, že bola kapacita nastavená presne tak, aby sa nikde nečakalo, netlačilo, nikto vám neskákal po nohách a mali ste svoj priestor na tancovanie. Kľudne by sa tam mohlo pustiť 100 ľudí navyše a zrejme by nikto nefrflal, ale takto to bolo ideálne. Takže Maťko, klobúk dole, pripraviť sa o nie málo peňazí kvôli pohodliu ostatných si zaslúži uznanie a rešpekt. 😉

Viac info a fotky nájdete na: https://darkroom-music.com/

Autor: Pavol Matlovič

More in PLUS

To Top