Connect with us

Wavemag

Report: Giorgia Angiuli v Roxy bola nadpozemská!

PLUS

Report: Giorgia Angiuli v Roxy bola nadpozemská!

Report: Giorgia Angiuli v Roxy bola nadpozemská!

Taliansky multitalent a milovníčka kreslených postavičiek Giorgia Angiuli vystúpila v pražskom klube Roxy v piatok 22.11.2019. Noc svojim setom otvoril domáci DJ Fatty M. Príjemný warmup a gradácia atmosféry, až k vytvoreniu obrovského očakávania toho, čo prinesie so sebou Giorgia. Krátko pred 2hou ráno sa vystriedali a show sa mohla začať.

O Giorgii sa vie, že miluje kreslené postavičky, experimentovanie s rôznymi hudobnými nástrojmi a do svojich setov spieva naživo. Stage počas noci zdobila obrovská dekorácia – kreslená ružová „techno“ žaba, ktorá krásne podtrhla celkový zážitok z noci. Giorgia začala pekne z ostra a celé publikum „uvarila“ za pár minút. Výskajúci dav, skáčuci do rytmu techna šalel, keď vytiahla prvý nástroj. Toto sa niekoľkokrát počas jej vystúpenia zopakovalo. Nehovoriac o chvíľach, kedy svojim hláskom zanôtila pár veršov do mikrofónu. Nadpozemské. To bolo jediné slovo, ktoré mi vírilo v hlave počas celého jej vystúpenia.

Môžem spokojne prehlásiť, že som nikdy v Roxy nevidela na party toľko dievčat, ako tam bolo práve počas tejto party. Zrejme sa prišli inšpirovať týmto éterickým ženským zjavom, rovnako ako ja. Priznám sa, mala som trošku obavy, lebo nie každé „live“ vystúpenie mi sadne a nie vždy to „šliape“, ako by sa mi páčilo, ale zostala som veľmi milo prekvapená. Dostala som ďaleko viac, ako som očakávala. Hudobný aj umelecký zážitok na vysokej úrovni a už teraz dúfam, že sa Giorgia do Roxy vráti zase o rok.

Stories z večera si môžete pozrieť po kliknutí sem.

Fotoalbum z piatka nájdete v galérii Roxy Prague.

Foto: Peter Lebeda pre Roxy Prague

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top