Connect with us

Wavemag

REPORT z Roxy: Je t’aime, Watermät!

PLUS

REPORT z Roxy: Je t’aime, Watermät!

REPORT z Roxy: Je t’aime, Watermät!

Vedela som, že otvoriť sezónu v Roxy s Watermätom, bude skvelý nápad. V týždni pred sa podarilo v spolupráci s Delite Agency vybaviť aj krátke interview, ktoré si môžete prečítať na našom webe. Vďaka rozhovoru rástli moje očakávania, pretože Laurent prisľúbil množstvo novej hudby.

V mojom prípade išlo o návštevu druhej party, ktorú v Roxy usporadúvala agentúra Delite Agency. Prvou bola Nora En Pure v septembri. Teraz prišiel rad na Watermäta, ktorého tuzemské publikum dokonale pozná, pretože v Roxy hral už po štvrtý raz, ale pre mňa to bola premiéra s týmto sympatickým Francúzom.

Watermäta máme zabookovaného aj na EDMANIA OPEN AIR 2019 a ja som preto bola ohromne zvedavá, čo nás v lete čaká. Priznám sa, že som čakala taký komerčnejší housík. Dočkala som sa však parádneho housového setu, ktorý otvoril trackom Be Sharp Say Nowt od Patricka Toppinga.

V sete som počula aj svoje obľúbené pecky ako napríklad Call Upon Me od Frankyho Rizarda, Man With The Red Face či Panic Room od Camelphat. Zahral aj Chunky od Format B, ktorí sa v Roxy premiérovo predstavia už 8. februára po boku môjho najmilovanejšieho Claptone. V mysli som sa vrátila na Defected festival hneď, ako som započula prvé tóny Dished od Purple Disco Machine. (btw. toho by niekto mohol priniesť či už do Prahy alebo na Slovensko).

Na Laurenta a.k.a. Watermäta sa super pozeralo, ešte lepšie sa ho počúvalo. Užíval si to on a aj celý klub. Pri Bullit sa dala atmosféra doslova krájať. Jeho hodina a pol ubehla neuveriteľne rýchlo a ku koncu mi bolo ozaj ľúto, že už končí.

O warmup sa postarala DJka ZU, ktorej to za mixom nielen svedčalo, ale aj pekne hralo. Po Watermätovi nastúpila Rita, ktorá príjemne pokračovala v nastolenom tempe. Priznám sa, že Tokátka, ktorý party uzatváral, som sa nedočkala a utekala domov dobíjať energy.

O pár slov k piatkovej party som požiadala aj šéfa agentúry Delite – Mania. Prezradil, že: „Watermät patří rozhodně mezi naše největší oblíbence – už od roku 2015, kdy jsme ho do Roxy dovezli poprvé a byl to obrovský úspěch. A tentokrát tu byl už počtvrté! Za tu dobu jsme se spřátelili a vždycky se od něj dozvíme spoustu novinek. Tentokrát třeba to, že ještě letos by měl vydat 5 nebo 6 nových tracků! Ten první – ‘Preach’ – vyjde už v únoru na Spinnin’ Deep a když ho Watermät v Roxy testoval, reakce lidí byla skvělá. Už se moc těšíme, až zase přijede!“ A ja sa priznám, že sa teším tiež. 🙂

Za fotky patrí vďaka Palčimu, za skvelú party ďakujem Delite Agency a už teraz sa teším na ďalšie! Celý fotoreport si môžete mrknúť tu.

FOTO: www.palci.com
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

 

 

 

More in PLUS

To Top