Connect with us

Wavemag

Ruka Hore Awards: Medzi nominovanými sú aj NAŠI

PLUS

Ruka Hore Awards: Medzi nominovanými sú aj NAŠI

Ruka Hore Awards: Medzi nominovanými sú aj NAŠI

Hoci sa portál Ruka Hore spája prevažne s hiphopovou scénou na Slovensku, v jeho hlasovaní o ocenenie za rok 2018, sa objavili medzi nominovanými aj zástupcovia tanečnej scény. V roku 2017 napríklad kategóriu najlepší DJ vyhral tesne DJ EKG (20,19 % hlasov) pred DJ Wichom (18,28 % hlasov). Kompletné výsledky ankety pre rok 2017 nájdete na Ruka Hore.

Teraz však poďme zabojovať za tých našich. Hlasovať môžete na http://awards.rukahore.sk/hlasovanie v 21 rôznych kategóriách.

V kategórii najlepší producent (11. z 21) sme medzi nominovanými objavili Roberta Buriana, ale ak si zo zoznamu neviete vybrať, môžete nominovať aj vy sami svojho obľúbenca.

Ďalšou kategóriou, kde má tanečná hudba zastúpenie je najlepší DJ (12. z 21), kde sú nominovaní napríklad Laydee Sue, DJ EKG, Nifra či Milan Lieskovský. Opäť platí, že môžete svojho obľúbenca nominovať aj sami.

Kategória najlepší mixtape 2018 (14. z 21) prináša až 4 nominácie z našej sféry. Je na vás či podporíte jeden z yearmixov od DJ EKG, Emtydee, Milana Lieskovského alebo podporíte set DOMÁCE, ktorý pripravil Drahosh čisto zo slovenskej a českej produkcie.

Priestor vyjadriť svoje preferencie majú fanúšikovia aj v 15. kategórii, kde sa pýtajú organizátori ankety na najlepšiu akciu roka 2018, ale aj v tej nasledujúcej, ktorá hľadá najlepší festival. Medzi nominovanými síce chýbajú zástupcovia tanečnej hudby, ale fanúšikovia už napríklad doplnili festival EDMANIA.

Hlasovať môžete tu: http://awards.rukahore.sk/hlasovanie

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
https://www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top