Connect with us

Wavemag

Sam Divine zavíta v máji premiérovo do Prahy!

PARTY NEWS

Sam Divine zavíta v máji premiérovo do Prahy!

Sam Divine zavíta v máji premiérovo do Prahy!

Do Prahy míří lodýnská královna housu Sam Divine! Je k neuvěření, ale v Praze ještě své vystoupení neměla a tak jsme se rozhodli, že vám ji přivezeme my. Jestli nevíte o koho jde, tak vám ji zde lehce představíme.

Sam začala s hraním až ve svých 21 letech, což jí ale na lasce k hudbě moc neubralo. V roce 2005 se Sam dostala na Ibizu, kde ovládla západní konec San Antonia a ihned zahájila spolupráci s Defected Records. Od té doby tam strávila praticky každou sezónu. Potom v roce 2009 podepsala smlouvu s Defected a od té doby patří pod jejich umělce.
Sam Divine je DJka, která přesně ví, co hrát a kdy to hrát. Hodiny, které strávila ve vinylovém ráji Chemical Records jí dává nepřekonatelnou představu o světě housu. Po hraní v téměř všech klubů na Ibize – včetně rezidencí v Ushuaia, Amnesia a Sankeys. Sam také vystoupila na festivalech jako jsou Tomorrowland, Eastern Electrics, Defected Croatia, SW4 a Creamfields, stejně jako pravidelně vystupuje v Edenu s Defected a dokonce loni byla i u nás na Beats For Love.

SAM DIVINE
RADOST FX – PRAHA
10.5.2019

Aktuálne info o akcii sleduj vo facebookovej udalosti.

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top