Connect with us

Wavemag

Ste pripravení na elektrizujúcu noc? Dirtyphonics a Modestep sa predstavia v Bratislave.

PARTY NEWS

Ste pripravení na elektrizujúcu noc? Dirtyphonics a Modestep sa predstavia v Bratislave.

Ste pripravení na elektrizujúcu noc? Dirtyphonics a Modestep sa predstavia v Bratislave.

Bratislava bude 21. októbra 2023 rezonovať tónmi elektronickej hudby, keď privíta výnimočnú zostavu umelcov, ktorí sa predstavia spoločne na jednom pódiu.

Z Francúzska prichádzajú Dirtyphonics, ktorí ovládli svetovú scénu svojou smelou kombináciou drum & bass, dubstepu a elektra. Slávni svojimi energickými setmi a dokonalým mixovaním, sľubujú noc, na ktorú Bratislava ešte dlho nezabudne.

K nim sa z Veľkej Británie pridáva Modestep, ďalšie obrovské meno elektronickej hudby. S ich jedinečnou kombináciou žánrob dubstep, drum & bass a rock, si získali fanúšikov po celom svete. Ich nezabudnuteľné skladby a živé vystúpenia ich robia nevyhnutným aktom, obzvlášť na scéne spoločne s Dirtyphonics.

Nie je to však len o svetových gigantoch. Noc tiež predstaví niektoré z najtalentovanejších DJs z Českej republiky, Maďarska či domáceho Slovenska. Z Českej republiky prichádza Beaty, ktorá je už legendou CZ/SK scény fanušíci poriadného neuro d&b si počas jej setu prídu na svoje. V zastúpení Maďarska sú pripravení očariť Dublic, ktorí hrajú azda na každom veľkom festivale ako Sziget či Balaton Sound, a ich multižánrove sety nemajú konkurenciu. A samozrejme, sa predvedú aj domáce talenty ako A.way, ktorý aktuálne robí rozruch na scéne svojou produkciou, ktorú hrajú Camo & Krooked, Mefjus alebo Annix. A v poslednom rade K4ko, ktorého sety majú príchuť od bass house cez dubstep až po techno.

Veľmi sa tešíme na túto noc, ktorá vám ostane zaručene v pamäti. S kúpou lístka určite neváhajte a zabezpčete si svoje miesto na parkete TU

More in PARTY NEWS

To Top