Connect with us

Wavemag

Storm Club slaví páté narozeniny! Bude slavit dva dny se světovými jmény

PARTY NEWS

Storm Club slaví páté narozeniny! Bude slavit dva dny se světovými jmény

Pět let existence? To už je důvod k velkým oslavám, které pražský Storm Club chystá na blížící se měsíc říjen. Dvoudenní oslavy nabídnou celou řadu světových jmen současného drum & bassu ale také techno music. V pátek 12. října 2018 přijedou popřát k narozeninám hned tři zásadní producentská jména – HYBRID MINDS, JADE a ANNIX. Lámané beaty pak v sobotu 13. října 2018 vystřídají rovné a noc bude především v režii ostříleného producenta světové techno scény – ENRICO SANGIULIANO. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit také na domácí zástupce a oblíbence naší scény. Bude to jedinečný, nezapomenutelný, multižánrový a speciální víkend – plný originálních dekorací, zvučných jmen a velkolepé atmosféry. To si nesmíte nechat ujít!

HYBRID MINDS

Britské producentské duo Josh White a Matt Lowe tvoří projekt Hybrid Minds, které šíří hudební sílu a energii skrze melodický drum & bass obohacený o fantastické vokály a zajímavé prvky trip-hopu, akustiky a místy až R’n‘B. Hybrid Minds čerpají inspiraci ze spousty vlivů a na jejich produkci je to více než znát. Jejich inovativní a líbivý zvuk si zamiloval snad každý fanoušek pohodového drum & bassu a stali se tak okamžitě miláčky publika. Producenti se dostali díky svým úspěšným skladbám do popředí světového liquid drum & bassu a například jejich skladby „The Place“, „Touch“ či „Lost“ a řada dalších nechybí v playlistu fanoušků po celém světě. Právě zmiňovaná skladba „The Place“ se stala v roce 2011 skladbou roku. Zároveň tak připravila půdu pro jejich základní charakteristický zvuk, který se pravidelně promítá v jejich tvorbě. O jejich úspěchu hovoří také velice úspěšné EPs, vypíchněme například „Mountains“ z roku 2013, které vyšlo na Spearhead Records a současně také remixovaná podoba „Mountains Remixed“, která spatřila světlo světa rok poté. Vydáním poslední desky „Elements“ z roku 2017 svoji hudební pozici na světové scéně jedině potvrdili svojí kvalitou a energickým nasazením.

ENRICO SANGIULIANO

Jeden z nejuznávanějších producentů současné techno scény a zástupce Drumcode labeluENRICO se objevil v roce 2014 v žebříčku nejprodávanějších a nejvyhledávanějších producentů techno scény. Svoji hudební dráhu odstartoval v roce 2003, kdy začal vystupovat na menších hudebních večírcích a koncertech po celé Itálii. Měl tak příležitost se ukázat publiku a pilovat své umění. V posledních letech vydává Enrico své skladby na nejuznávanějších světových labelech, jako jsou Drumcode, Truesoul, Alleanza, Gem Records, Octopus Recordings, atd. Jeho precizně laděné skladby a špičkově provedené skladby s netradičními prvky si zamilovali fanoušci po celém světě ale také jeho kolegové z hudební scény. Získal tak support z řad světových producentů – Adam Beyer, Sven Väth či Stephan Bodzin, s nimiž navázal spolupráci a vzniklo z toho spoustu zajímavého materiálu. Producent tak oslňuje publikum po celém světě nejen v klubech ale i na festivalech. V červnu vydal tento hudební mág novou desku „Biomorph“, která je mrazivá, temná a plná precizních zvuků a melodií. Nejnovější skladby z tohoto alba uslyšíte live už v říjnu ve Stormu.

LINE UP  – PÁTEK 

HYBRID MINDS /  JADE / Eatbrain / ANNIX / SUKI / BIFIDUS AKTIF / UPFOCKERZ  / DEXIDE  / MUSTAFFA & SHERIFF

VSTUPENKY:  Předprodej

FACEBOOK: Událost

LINE UP  – SOBOTA 

ENRICO SANGIULIANO / DŽEJÁR / TOKÁTKO / SPIRIAKOS  / DAVE SUBSTANCE

START 21:00 | KONEC 06:00

VSTUPENKY: Předprodej

FACEBOOK: Událost

SÚŤAŽ: o 1 x 2 vstupenky na narodeniny Stormu s Enricom Sangiulianom, ktoré sa konajú 13.10.2018.

Ako sa volá Enricov najnovší album? Správne odpovede posielajte spolu s vašim celým menom na veronika@wavemag.eu do 10:00 v stredu 10.10.2018.

SÚŤAŽ č. 2: o 1 x 2 vstupenky na DNB oslavu narodenín Stormu, ktoré sa konajú 12.10.2018.

Ako sa volajú skutočným menom producenti, ktorí tvoria duo HYBRID MINDS? Správne odpovede posielajte spolu s vašim celým menom na veronika@wavemag.eu do 10:00 v stredu 10.10.2018.

More in PARTY NEWS

To Top