Connect with us

Wavemag

Subgate oslavuje narodeniny techno benefičnou party v Storme

PARTY NEWS

Subgate oslavuje narodeniny techno benefičnou party v Storme

Subgate oslavuje narodeniny techno benefičnou party v Storme

Subgate: „Již nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou, co udělat pro ty, kteří nemají to štěstí jako jsem měl ve spojení s touto nemocí já. Nechci žádný narozeninový dárky, prostě přijďte a bavte se pro dobrou věc!“

Český label OneWay Music a Storm Club Prague přináší techno večírek From Heart, jehož výtěžek půjde na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie Motol. Na večírku vystoupí celkem 16 DJs na dvou stagích (Main a Hardtechno), všichni bez nároku na honorář.

Hlavní pořadatel, DJ SUBGATE na této akci zároveň oslaví svoje narozeniny. Pro benefici právě na dětskou onkologickou kliniku se rozhodl, protože má s onkologickou problematikou své zkušenosti.

Klinika dětské hematologie a onkologie Motol, na kterou poputuje výtěžek z této akce, vznikla již v roce 1983. Zaměřuje se na komplexní onkologickou péči pro dětské pacienty všech věkových kategorií. Je největším z osmi takovýchto pracovišť v České Republice. Posláním kliniky je „věnovat nejlepší péči všem nemocným dětem, jejich rodinám a blízkým bez rozdílu věku, národnosti, sociálního postavení a rasové příslušnosti.“ Klinika zahrnuje několik lůžkových oddělení včetně JIP, transplantační jednotky a laboratorního centra. Každý rok klinika diagnostikuje zhruba 150 nádorových onemocnění u dětí. Více informací o klinice se můžete dozvědět na jejich webu.

Více info o akci získáte na facebookovém eventu.

Vstupné na místě: 150,-

Line-Up:

MAIN STAGE:
Ales Gehringer / Orbith (DENSE AUDIO, OneWay Music)
Subgate (OneWay Music, Frequenza Records)
Michael J (official)
Tibiza (Tronic, OneWay Music)
Michael C
Djane Denysa
Miquel
Wolscha
La Dela
DJ P-Jay (official)
WULKY

HARDTECHNO STAGE:
Golpe (HT SET)
TWIN
Peterson
T-Mass
B.ONE.K

More in PARTY NEWS

To Top